Garanti BBVA Kurumsal Sorumlulukta En İyi Banka Seçildi!

Garanti BBVA Mükemmellik Ödülleri kapsamında Orta ve Doğu Avrupa’nın En İyi Bankası seçildi.

Garanti BBVA Orta ve Doğu Avrupa’nın En İyi Bankası

Euromoney tarafından her yıl düzenlenen Mükemmellik Ödülleri kapsamında Garanti BBVA, Orta Avrupa ve Doğu Avrupa’nın Kurumsal Sorumluluk alanında En İyi Bankası seçildi. Garanti BBVA tarafından bir açıklama yapılarak alınan ödülle ilgili bilgilendirmede bulunuldu. Açıklamada yıllardan beri topluma değer katan pek çok projede sorumlu bankacılık anlayışıyla yer aldıklarından, Garanti BBVA’nın tüm paydaşlarına değer yaratmaya devam ettiğinden bahsedildi.

Garanti BBVA Sürdürülebilir Ekonomiyi Destekliyor

Dünya genelinde yayın yapan lider finans dergilerinden ola Euromeny’in Mükemmellik Ödülleri’nden eli boş dönmeyen Garanti BBVA, Kurumsal Sorumluluk kategorisinde Doğu ve Orta Avrupa’nın En İyi Bankası ödülünü aldı. Garanti BBVA yürüttüğü finansman faaliyetlerinde sosyal ve çevresel etkileri de ayrıntılı olarak incelemeye ve olumsuz etkileri en aza indirmeye devam ediyor. Banka tarafından Türkiye’nin sürdürülebilir ekonomisine sağlanan destekler sadece finans sektöründe değil, reel sektörde de lider konumda bulunuyor. Garanti BBVA tarafından yeni işbirlikleri yapılarak toplumsal kalkınmaya ve reel sektöre destek sağlanıyor.

Garanti BBVA Faaliyetlerini Taçlandırdı

Garanti BBVA Genel Müdürü Fuat Erbil de açıklamada görüş bildirerek Orta ve Doğu Avrupa’da kurumsal sorumluluk alanında En İyi Banka ödülünü almış olmaktan memnuniyet duyduklarını söyledi. Fuat Erbil, bu ödülün Garanti BBVA tarafından yürütülen faaliyetlerin taçlandırıldığını, bankacılık alanında birçok ilke imza atarak toplumun ve ekonominin değerinin artmasını öncelik olarak belirlediklerini, bundan sonraki dönemlerde de bu amaçla çalışmalarına devam etmeye ve ekonomiyi desteklemeye devam edeceklerini söyledi.

 

Etiketler
Başa dön tuşu
Kapalı