Garanti BBVA Mortgage Avantajlı Konut Kredisi!

Garanti BBVA Mortgage tarafından sunulan yeni ürün konut sahibi olmak isteyenlere avantaj sağlıyor.

Önce Sabit Sonra Değişken Faizli Mortgage

Garanti BBVA Mortgage yeni ev satın almak isteyenlerin yanında olmaya devam ederek Önce Sabit Sonra Değişken Faizli Mortgage konut kredisi ürününü tüketicilerin kullanımına sundu. Garanti BBVA tarafından sunulan bu yeni konut kredisi ürünü ile yeni bir ev sahibi olmak isteyen kişilere pek çok avantaj sağlanıyor. Garanti BBVA konut kredisi kullanan kişiler için konut kredisine önce sabit, daha sonraki dönemlerde değişken faizler uygulanabiliyor. Uygun şartlarda konut kredisi kullanabilen Garanti BBVA müşterileri hayallerindeki eve sahip olma şansını elde ediyorlar.

Garanti BBVA Konut Kredisi Faizlerini Düşürüyor

Garanti BBVA tarafından yeni Morgage ürünü ile ilgili bir açıklama yapıldı ve detaylar paylaşıldı. Açıklamaya göre Garanti BBVA Mortgage adlı ürünle yeni bir konut sahibi olmak isteyenlere Önce Sabit Sonra Değişken Faizli Mortgage kapsamında güncel piyasa şartlarına uygun şekilde faiz oranları ve avantajlı imkanlar sunuluyor. Yeni üründen faydalanarak ev satın almak isteyenler için krediyi kullandıkları dönemdeki faizler sabit tutuluyor. Bu sayede piyasalardaki durumun analiz edilmesine imkan tanınıyor. Piyasa şartlarının olumlu seyretmesi ve enflasyon oranlarının da düşmesi halinde konut kredisi faizleri daha düşük oranlara çekiliyor.

Garanti BBVA Konut Kredisi Avantajları Nelerdir?

Garanti BBVA yeni konut kredisi ürününde 5 yıla kadar vade bulunuyor. Müşteriler kendi belirleyecekleri bir dönem süresince sabit faizle ödeme yapabiliyorlar. Faizler yine isteğe bağlı olarak 3 – 6 – 12 aylık dönemlerde güncellenebiliyor. Garanti BBVA konut kredisi başvurusu yapanlar 240 aya kadar ve Türk Lirası cinsinden kullanabilecekleri bu ürün hakkındaki tüm detayları Garanti BBVA şubelerinden, 444 38 46 numaralı telefondan ve garantimortgage.com internet adresinden öğrenebiliyorlar. Aynı yollarla konut kredisi başvurusu da yapılabiliyor.

Etiketler
Başa dön tuşu