Garanti BBVA Partners Başvuruları Başladı!

Garanti BBVA Partners Hızlandırma Programı’nda başvurular alınmaya başlandı.

Garanti BBVA Partners Hızlandırma Programı Başvuruları

Garanti BBVA Partners Hızlandırma Programı 2019 için başvurular alınmaya başladı. Garanti BBVA tarafından sunulan girişimcilik programında başvurular 17 Temmuz 2019 tarihine kadar devam edecek. Garanti BBVA Partners programında girişimcilerin ihtiyaç duydukları mentorluk, ofis, eğitim gibi destekler sağlanıyor. Garanti BBVA’nın uzun yıllardan beri sürdürdüğü stratejik öncelikleri arasında girişimcilik ilk sıralarda yer alıyor. Banka tarafından girişimcilere sağlanan desteklerle yeni iş fikirlerinin önü açılarak, fikir sahiplerinin pek çok fırsatla buluşması sağlanıyor. Bu programlardan biri olan Garanti BBVA Partners Hızlandırma Programı’nda 2019 yılının yeni dönem başvuruları alınmaya başlandı. Başvurular 17 Temmuz’a kadar yapılabilecek.

Başvurular 17 Temmuz 2019’a Kadar Sürecek

Garanti BBVA tarafından bir açıklama yapılarak yeni iş kurmak isteyen, ancak bu anlamda gerekli cesareti bulamayan girişimcilerin fikirlerini anlatabilecekleri, çözüm için çeşitli yollar bulabilecekleri, kaynaklara ulaşabilecekleri bir program olarak tasarlanan Garanti BBVA Partners’in yeni dönemi için başvuruların alınmaya başladığı bildirildi. Garanti BBVA Partners yeni döneminde de girişimcilerin işlerinin devamlılığının sağlanması için birçok fırsat sunuluyor. Banka tarafından yapılan açıklamada yeni dönem başvurularının 17 Temmuz 2019 tarihine kadar süreceği haber verildi.

Garanti BBVA Partners Başvurusu Nasıl Yapılır?

Garanti BBVA Partners Hızlandırma Programı 2019’dan yararlanmak isteyen yeni iş fikri olan kişiler başvurularını 17 Temmuz’a kadar garantibbvapartners.com adresinden online olarak gerçekleştirebiliyorlar. Başvuru süreci sonrasındaki değerlendirmede seçilen iş fikri sahipleri projeler için sunulan desteklerden yararlanabilecekler. 3 yıldan kısa süre önce hayata geçirilmiş olan proje sahibi ve ölçeklenebilir iş modeline sahip herkes girişimleri için başvuru yapabiliyor.

Etiketler
Başa dön tuşu
Kapalı