Garanti BBVA Partners Meetup Seminerleri Devam Ediyor!

Garanti BBVA ve IE Business School işbirliğiyle gerçekleştirilen eğitim seminerleri devam ediyor.

Garanti BBVA’nın Girişimcilere Katkıları Sürüyor

Garanti BBVA tarafından IE Business School ile yapılan işbirliğiyle düzenlenen Türkiye’nin girişimcilik sistemine katkı sağlamayı amaçlayan eğitim seminerleri sürüyor. Seminerlerin dördüncüsü Veri Koruma ve Gizlilik konu başlığında düzenlendi. Garanti BBVA Partners Meetup eğitim seminerleri ile ilgili Banka tarafından bir açıklama yapıldı. Garanti BBVA’nın açıklamasında yıllardan beri yürüttükleri ve stratejik öncelikleri arasında yer alan girişimcilik çalışmalarıyla girişimcilere destek vermeye devam ettikleri söylendi.

Girişimciler Çeşitli Konu Başlıklarında Buluşuyor

Garanti BBVA bünyesindeki girişim hızlandırma platformu Garanti BBVA Partners bu sisteme katkılarını düzenlediği Meetup etkinlikleri ile sağlıyor. Etkinliklerde girişimciler çeşitli konu başlıkları altında bir araya gelerek bakış açılarını geliştirebiliyor, güncel gelişmeler hakkında bilgi sahibi olabiliyorlar.  Meetup serisinin son etkinliği Veri Koruma ve Gizlilik başlığında düzenlendi. Garanti BBVA Partners Girişim Üssü’nde düzenlenen meetup etkinliği alanında uzman çok sayıda katılımcıyı ve girişimcileri ağırladı.

Garanti BBVA Partners Meetup’ın Dördüncüsü Düzenlendi

Garanti BBVA Partners Meetup’larının dördüncüsü olan Veri Koruma ve Gizlilik konulu etkinliğe Oxford Üniversitesi’nin Hukuk Fakültesi LLM derecelerine sahip olan Dr. Antonios Kouroutakis katıldı. Garanti BBVA’nın bu projede işbirlikçisi olan IE School’da yeni teknolojiler, anayasa hukuku ve startuplarla ilgili yeni düzenlemeler gibi konularda dersler de veren Antonios Kouroutakis, katılımcılara hitaben konuştu. GDPR olarak bilinen Genel Veri Koruma Yönetmeliği ile ilgili bir de sunum yaparak bu yönetmeliğin dünya genelindeki şirketler üzerinde ne gibi etkilerinin olduğundan bahsetti.