Garanti BBVA’dan Motorlu Taşıtlar Vergisi’ne Ücretsiz 2 Taksit!

Garanti BBVA’nın dijital kanallarından MTV ödemesi yapan müşterilere ücretsiz 2 taksit imkanı sunuluyor.

Motorlu Taşıtlar Vergisi Ödemelerinde Garanti BBVA ile Taksit İmkanı

Garanti BBVA tarafından yapılan bilgilendirmeye göre 1 Temmuz – 31 Temmuz 2019 tarihleri arasında yapılacak olan Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) ödemelerinin Banka’nın dijital kanallarından yapılacak olması halinde ücretsiz 2 taksit sunuluyor. MTV ödemesini Garanti BonusFlaş, Garanti BBVA Mobil şube, Garanti BBVA İnternet şube, telefon bankacılığı ve bütün Garanti BBVA ATM’lerinden yapan kişiler ödemeyi 2 taksite bölebiliyorlar.

GarantiPay ile Yapılan MTV Ödemelerinde 3 Taksit

Garanti BBVA tarafından GarantiPay ile yapılan ödemelerde ayrıca sunulan 3 taksit fırsatından yararlanmak için ise ödemenin gerçekleştirileceği Gelir İdaresi Başkanlığı’nın (GİB) web sitesindeki ödeme ekranındaki seçeneklerden “Mobil Ödeme” ve daha sonra da “GarantiPay” seçilmesi halinde ise 3 taksit yapılabiliyor. Garanti BBVA MTV ödeme kampanyasından yararlanmak için herhangi bir kayıt ya da katılım şartı gerekmiyor. Garanti BBVA dijital kanallarına üye olmak ve Motorlu Taşıtlar Vergisi’ni bu kanallardan yapıyor olmak ücretsiz taksit fırsatlarından yararlanmak için yeterli oluyor.

Garanti BBVA MTV Ödemesi Nasıl Yapılır?

Garanti BBVA aracılığıyla MTV ödemesi yapacak olan kişilerin ödeme sırasında hangi kartla ödeme yapacaklarını seçtikten sonra Garanti BBVA dijital parolalarını girmeleri gerekiyor. GarantiPay ödemelerinde MTV’yi 3 taksite böldürmek isteyenlerin ödeme seçeneklerinde “Peşin” şeklinde onay vermeleri durumunda toplam tutar otomatik olarak 3’e bölünüyor. Garanti BBVA ile Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemesini taksitlendirme kampanyası 31 Temmuz 2019 tarihine kadar tüm dijital kanallarda geçerli olacak.