Garanti BBVA’nın İnternet Adresi Değişti!

Garanti Bankası’nın adının değişerek Garanti BBVA olmasının ardından internet adresi de değişti.

Garanti BBVA’nın Yeni İnternet Adresi Ne?

Geçtiğimiz yıllarda BBVA’nın satın aldığı Garanti Bankası’nın adı Garanti BBVA olarak değiştirildi. Mayıs ayında Garanti Bankası tarafından KAP yani Kamuyu Aydınlatma Platformu’na yapılan bir açıklamayla bu isim değişikliği hakkında bilgi verilmişti. Banka’nın adının Garanti BBVA olmasının ardından internet adresi de değişti. Garanti BBVA’nın yeni internet adresi artık garantibbva.com.tr oldu. Garanti müşterileri bu internet adresi üzerinden internet şubesine ulaşabiliyorlar. Garanti Bankası adındayken internet adresi garanti.com.tr olan Banka’nın yeni internet adresi de adının değişmesinden sonra gerçekleşti.

Garanti BBVA Adı 11 Haziran’dan İtibaren Geçerli

Garanti BBVA’nın internet sitesi aracılığıyla yapılan bilgilendirmede bu değişiklikten bahsedildi. Garanti, 9 yıldır BBVA bünyesinde olduğunu ve BBVA Grubu tarafından dünya genelinde faaliyet gösterilen tüm ülkeleri kapsayan bir dijital dönüşüm stratejisi uygulandığından bahsetti. BBVA Grubu’nun dijital dönüşüm stratejisi kapsamında Garanti Bankası’nın adı da değişti ve Garanti BBVA oldu. BBVA adlı şirketin küresel marka gücünün ve logosunun bundan böyle Garanti markası ve logosunun yanına ilave edileceği, 11 Haziran 2019 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere Garanti BBVA adının kullanılmaya başlandığı bildirildi.

Garanti BBVA Türkiye Ekonomisine Değer Katmaya Devam Edecek

Siteden yapılan açıklamada Garanti BBVA’nın şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonraki dönemlerde de Türkiye ekonomisine değer ka5tan bankacılık ürün ve hizmetleri sunmaya devam edeceği, tüm soruların 444 0 333 numaralı Müşteri İletişim Merkezi aracılığıyla cevaplandığı da belirtildi. Garanti’nin yeni internet adresi garantibbva.com.tr oldu.