Geleneksel Axess Bebek Şenliği Başlıyor!

Akbank ürünlerinden Axess’in sponsorluğunda İstanbul’da düzenlenen şenlik başlıyor.

Akbank Bebek Şenliğine Ana Sponsor Oldu  

İstanbul’da geleneksel hale getirilen ve her yıl Bebek Parkı’nda düzenlenerek binlerce kişinin bir araya gelmesini sağlayan Bebek Şenliği Axess’in ana sponsorluğunda düzenlenecek. Axess Bebek Şenliği 14 – 15 – 16 Haziran 2019 tarihlerinde yapılacak. Cuma – Cumartesi – Pazar 3 gün boyunca devam edecek olan Axess Bebek Şenliği kapsamında sabah 09:00 ve akşam 00:00 saatleri arasında birçok kültür ve sanat aktivitesi, çocukların ve ailelerinin keyifli zaman geçirmesi için tasarlanmış atölye çalışmaları, tasarım ve moda stantları, yoğa, pilates ve dans atölyeleri gibi çeşitli aktiviteler yer alacak. Programı oldukça dolu ve yoğun olan şenlikte ayrıca değişik lezzetleri tadına bakılabilecek organizasyonlar da bulunacak.

Biraz Yeşil,  Biraz Mavi, Biraz Sarı!

İstanbul’un Bebek semtinde düzenlenecek olan Axess Bebek Şenliği’nin bu yılki konsepti “Biraz Yeşil, Biraz Mavi, Biraz Sarı!” olarak belirlendi. Şenliğe 200 binden fazla katılımcı bekleniyor. Bu yıl 13. kez düzenlenecek olan şenlik Axess’in ana sponsorluğunda Pepsi, Persil, Raid, Arçelik, Goo.n, Lipton Ice Tea, Troy, Mentos, vivident, Lays, Doritos, Fruko, Yedigün, Lezita, Ruffles, Yves Rocher gibi çeşitli markaların gerçekleşecek olan aktivitelerle daha eğlenceli bir hal alacak.

Axess Bebek Şenliği’nde Kimler Sahne Alacak?

Axess Bebek Şenliği kapsamında bir müzik şöleni de sunulacak. Şölende Kenan Doğulu, Suffle, Boygar, Peyk, Gülnur Gökçe, Güntaç, Tilt, Supernova Reggae Band, Dalgana Bak, Bosphoroots, Bestem Yuvarlak, Genjah&Afel, Pilsen Band, Bildiğin Gibi, Eksi Dört, Bi’kaç Grup, BÜMK Orkestra, Burak Şen ve Grubu, DJ Emre Ergen ve Zeki Şen yer alacak.