a

Global Islamic FinTech Ödülü Albaraka Garaj'a

Global Islamic FinTech Ödülü Albaraka Garaj'a
0

BEĞENDİM

Global Islamic FinTech Huddle, yapacağı görüşmeler sonrasında uluslar arası FinTech fikir liderleri ile vizyonerlerini 26 Kasım 2018 tarihinde Bahreyn’de bir araya getiriyor. Şeriat hükümleri uyumlu ve etik bir şekilde finansal katılım sağlamak adına teknolojik liderler ile FinTech vizyonerlerini uluslar arası alanda bir araya getirecek.

Canlı tanıtım seansları ile iş ağı adına gerçekleştirilecek olan toplantıda FinTech girişimleri ile beraber yatırımcılar, politika düzenleyiciler ve aracıları başta olmak üzere İslami FinTech ekosistemi üzerine yetkililer fikir alışverişinde bulunarak Bahreyn’de 26 Kasım tarihinde bir araya gelecekler.

Albaraka Garaj’a Ödül

Aynı gün içerisinde gerçekleştirilecek olan İslami Finans İnovasyon Günü kapsamında FinTech’in İslami bankacılığı benimsemesi adına hızlandırmanın yolları ve genç profesyoneller ile bu alanda eğitim ön planda yer alacak. Benzer şekillerde İslami İnovasyon Laboratuvarları’nın bu alanda gerçekleştirmiş olduğu çalışmalardan da örnekler sunulacak.

Toplantının sonunda Dünya İslami FinTech Ödülleri sahiplerine kavuşurken en iyi alternatif finans sağlayıcı, İslami finans alanında en yenilikçi Blockchain kullanımı, en iyi İslami robo danışmanlık platformu gibi pek çok alanda ödüller dağıtılacak.

En iyi İslami FinTech sağlayıcı ödülünü ise ülkemizden Albaraka Garaj alacak.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.