Halkbank Kredi Kartı Yapılandırmasında Büyük Kolaylık!

Halkbank kredi kartı borcu olan ve ödemekte zorlanan müşterilerine büyük kolaylık sağlayacağını duyurdu.

Halk Destek Kredisi Duyuruldu

Halkbank, kredi kartı borcu bulunan ve bu borçlarını ödeme güçlüğü çeken müşterilerini rahatlatacak büyük bir kolaylık yapıyor. Banka tarafından yapılan açıklamada bu gibi müşterilerinin borçlarının yapılandırılmasını amaçlayarak Halk Destek Kredisi adlı ürününün hayata geçirildiği duyuruldu. Açıklamada ayrıca Halkbank olarak müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun ürünlerin ve çözümlerin geliştirilmeye devam edildiğinde, kredi kartı borçları birikmiş olan müşterilerinin Halk Destek Kredisi ile rahat bir nefes almasının sağlanacağından da bahsedildi.

Halk Destek Kredisi Aylık Faizi Ne Kadar?

Halk Destek Kredisi ürününden yararlanacak olan Halkbank müşterileri diğer bankalara ve Halkbank’a olan tüm kredi kartı borçlarını yapılandırabilecekler. Bu borçları aylık yüzde 1.10 oranından başlayan faizlerle geri ödeyecekler. Halk Destek Kredisi’nin vade süresinin ise 60 aya kadar olduğu bildirildi. Krediden yararlanmak isteyen kişilerin kazançlarına göre ödeme planı oluşturmaları da mümkün hale getirildi.

Halk Destek Kredisi ile Kredi Kartı Borçlularını Rahatlatacağız

Banka’nın açıklamasında Halkbank Genel Müdürü Osman Arslan’ın fikirlerine de yer verildi. Osman Arslan, Halkbank’ın adını halktan alan bir banka olduğunu, bu misyonla halkın he çeşit finansal ihtiyacının karşılanması için sürekli olarak çözümler ürettiklerini ve yeni ürünleri hayata geçirdiklerini, ödeme güçlüğü yaşayan Halkbank müşterilerine özel Halk Destek Kredisi ile kredi kartı borçlarının yeniden yapılandırılacağını, ekonomik piyasalardaki istikrara katkı sağlamak için bu gibi çalışmalarını sürdüreceklerini, kredi kartı borçlularının Halk Destek Kredisi ile tüm borçlarını tek bir çatı altında toplayarak kolayca ödeyebileceklerini, dolayısıyla ekonomi anlamında rahatlama sağlayacaklarını söyledi.