Halkbank Üreten Türkiye Buluşmaları Başladı!

Halkbank tarafından düzenlenen Üreten Türkiye Buluşmaları’nda Genel Müdürü Osman Arslan KOBİ’lerle bir araya geldi.

Halkbank Genel Müdürü Eskişehir’de KOBİ’lerle Buluştu

Halkbank Genel Müdürü Osman Arslan, Üreten Türkiye Buluşmaları kapsamında düzenlenen etkinlikte Eskişehir’de KOBİ’lerle bir araya geldi. Osman Arslan, etkinliğin 2019 yılındaki ilk durağı olarak belirlenen Eskişehir’de 500 şirketin temsilcisi ile buluşarak Halkbank’ın 2019 yılı hedeflerinden bahsetti Arslan, Halkbank’ın top yekun bankacılık anlayışı ile hizmetlerine devam ettiğini, müşterilerinin her çeşit finansal ihtiyacında bir numara olmaya bundan sonraki dönemlerde de devam edeceklerini, Eskişehir’in eğitim açısından önemli bir şehir olduğunu, ayrıca lojistik avantajları ve doğal güzellikleriyle de dikkat çektiğini söyledi.

KOBİ’lere Desteklerimiz Sürecek

Halkbank haber gündeminde yer alan Osman Arslan’ın Eskişehir’de 500 şirketin temsilcisi ile buluşması ekonomi gündemini de ilgilendirdi. Genel Müdür Arslan etkinlikteki konuşmasında Halkbank 2019 hedefleri konusuna da değindi. Arslan, Eskişehir’de geride kalan 5 yıllık dönemde ticari kredilerde Halkbank’ın bankacılık sektöründeki payının yüzde 7.5’ten yüzde 12.5’e çıkartıldığını, müşterilerine sağladıkları nakdi kredilerin yanında teminat mektubu, PARAF KOBİ, DBS gibi pek çok ürün ve hizmetle de destek oldukların, bundan sonra da bu yönlü çalışmalarının devam edeceğini belirtti.

Halkbank Eskişehir’de Yeni Ürünlerini Tanıttı

Halkbank, Eskişehir’deki şirketlere Ortak Kazanç Kredisi, Endüstriyel Tarım Kredisi, Savunma Sanayi Destek Kredisi, Turizm Destek Kredisi, İhracat Seferberliği Kredisi gibi ürünlerinin tanıtımını yaptı. Toplantıda ayrıca Hazine ve Maliye Bakanlığı tarafından destek verilen KOBİ Alacak Sigortası ve KOBİ Değer Kredisi adlı ürünler de işletme sahiplerine tanıtıldı.