a

HSBC'den Online Kredi İçin Yeni Atak

HSBC'den Online Kredi İçin Yeni Atak
0

BEĞENDİM

HSBC’ye ait olan ABD iş kollarından biri Avant’a ait olan Amount teknolojisinden yararlanarak online bireysel kredi pazarı açmak için tüm hazırlıklarını gerçekleştiriyor. Bugüne kadar toplamda 600 binden fazla insanın 5 milyar doların üzerinde kredi almasına olanak sağlayan Amount teknolojisini için HSBC’de atağa kalkmış durumda.

Yapılan iş birliği ortaklığında Amount, başta banka ile birlikte yeni risk modelleri çerçevesinde HSBC’nin beklentileri ve ihtiyaçlarına göre yeniden tertip edildi. HSBC’nin banka müşterileri bu süreç zarfında kredi başvurularının tamamını online ortamda gerçekleştirerek onay alması durumunda 5 yıllık vadede 30 bin dolara kadar kredi alma imkanına sahip olabilecek.

Müşterilere Önem Veriyoruz

HSBC’nin ABD ve Kanada Bireysel Bankacılık ve Varlık Yönetimi Başkanı Pablo Sanchez ilk açıklamasında, geniş bir yelpazede yeni ürünlerine bireysel kredileri de dahil ederek online ortamlarda daha hızlı, güvenli ve kolay temin edebilir bir hale getirerek müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamaya özen göstereceklerini söyledi.

Avant Stratejiden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı James Paris, müşterilerinin beklentilerinin farkında olduklarını ve bu yolda adım atmaya devam edeceklerini yineleyerek, geleceği düşünen ve bu doğrultuda hareket eden bir banka olduklarını, online kredi seçenekleri doğrultusunda rekabet piyasasında fark yaratacaklarını söyleyerek yeni bir koza sahip olmanın heyecanı içerisinde bulunduklarını ifade etti.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.