İmzalar Atıldı! Denizbank ve A101 Arasında Büyük İşbirliği!

Denizbank ile Türkiye genelinde günlük 3.5 milyon kişi tarafından ziyaret edilen A101 marketler arasında büyük bir işbirliği yapıldı.

Denizbank – A101 Arasında İmzalar Atıldı

Denizbank – A101 market zinciri arasında bir işbirliği anlaşması yapıldı. Türkiye genelinde her gün 3.5 milyon kişi tarafından ziyaret edilen A101 marketlerde bundan böyle Denizbank müşterisi olan ve olmayan herkes fastPay uygulamasından yararlanabilecek. Denizbank’ın cüzdan taşıma derdine son veren uygulaması fastPay ile nakit paraya ihtiyaç duymadan alışveriş yapılabilecek. A101 alışverişlerinde ödeme yapmak için sadece Denizbank fastPay uygulamasının yüklü olduğu cep telefonunun yan çevrilmesi yeterli olacak. Uygulamanın ekranında çıkan Kare Kod yani QR Kod okutularak alışverişin ödemesi gerçekleştirilebilecek.

Alışveriş Tutarının Yüzde 10’u İade Edilecek

Denizbank – A101 arasında yapılan bu işbirliğiyle her iki tarafın kolay ve hızlı ödemeye destek vererek müşterilerinin işlerinin kolay hale getirilmesi amaçlandı. Yapılan işbirliği kapsamında ayrıca Denizbank – fastPay ile gerçekleşecek olan alışverişlerde tutarın en az 10 lira olması halinde alışveriş tutarının yüzde 10’u kullanıcıların hesaplarına iade edilecek. Denizbank – A101 işbirliğinden doğan yüzde 10 hediye kampanyasından en fazla 35 lira kazanılabilecek.

Denizbank fastPay ile 6.000 Noktada Nakitsiz Ödeme

Denizbank Genel Müdürü Hakan Ateş A101 ile yaptıkları işbirliği hakkında konuştu. Hakan Ateş, Denizbank’ın bilgi birikimini ve tecrübelerini müşterilerinin yaşamını kolaylaştırmak için kullandığını, kişilerin ihtiyaçlarının en hızlı olarak hangi kanaldan karşılanabileceğinin hesabını yaparak çalıştıklarını söyledi. fastPay uygulamasının da 7 yıl önce müşterilerinin hız, pratiklik ve erişilebilirlik beklentilerinin karşılanması için tasarlanarak hizmete alındığını, Türkiye’de günde 3.5 milyon kişi tarafından ziyaret edilen A101 marketleri ile yaptıkları bu anlaşmayla artık 6 binden çok A101 şubesinde nakitsiz ödeme döneminin başladığını ifade etti.