İmzalar Atıldı! Vakıfbank BusinessCard ile Akaryakıt Alışverişlerinde Yüzde 5 İndirim!

19.03.2019
A+
A-
İmzalar Atıldı! Vakıfbank BusinessCard ile Akaryakıt Alışverişlerinde Yüzde 5 İndirim!

Vakıfbank – BP Türkiye arasında yapılan işbirliği ile akaryakıt alışverişlerinde yüzde 5 indirim sağlanıyor.

Vakıfbank – BP Türkiye İşbirliği Anlaşmasında İmzaları Attı

Vakıfbank ve BP Türkiye arasında bir işbirliği anlaşması yapıldı. Yapılan anlaşmaya göre Vakıfbank BusinessCard sahipleri BP Taşıtmatik aracılığıyla yapacakları her alışveriş harcamasında yüzde 5 oranında indirim kazanıyorlar. Vakıfbank tarafından BP Türkiye ile gerçekleşen anlaşma hakkında bilgilendirme niteliğinde bir açıklama yapıldı. Açıklamada BP Türkiye ile Vakıfbank’ın KOBİ ve diğer ticari segmentte yer alan müşterileri ilgilendiren bir işbirliğine imza attığı bildirildi. İşbirliği anlaşmasına göre Vakıfbank BusinessCard sahibi kişiler bu kartları ile BP Taşıtmatik’ten akaryakıt almaları halinde yüzde 5 indirim kazanıyorlar.

Vakıfbank Türkiye’nin Lider Bankası Olmaya Devam Ediyor

Vakıfbank Genel Müdürü Mehmet Emin Özcan da açıklama da görüşlerini bildirdi. Mehmet Emin Özcan, Vakıfbank’ın bir yandan Türkiye ekonomisine destek sağlamayı sürdürdüğünü, diğer yandan Türkiye’nin lider bankası olma konumunu koruduğunu söyledi. Vakıfbank Genel Müdürü, müşterilerinin beklentilerine ve ihtiyaçlarına cevap vermek için yürüttükleri çalışmaların tüm hızıyla sürdüğünü de belirterek, Türkiye’de kredi kartları ile gerçekleşen alışverişlerde akaryakıt harcamalarının, gıda harcamalarından sonra ikinci sırada yer aldığına dikkat çekti.

Vakıfbank’tan 200 Bin Kişiye İndirim İmkanı

Mehmet Emin Özcan, bankalar ve akaryakıt firmalarının ortak çalışmalar yapmalarının önemli olduğunu, Vakıfbank – BP Türkiye arasında imzalanan anlaşmanın bu yaklaşıma bir örnek olduğunu da söyledi. Genel Müdür Mehmet Emin Özcan, Vakıfbank BusinessCard sahiplerinin 200 bin civarında olduğunu, bu kişilerin akaryakıt harcamalarında herhangi bir üst sınır olmaksızın yüzde 5 indirim elde edeceklerini de ifade etti.