ING Bank Müşterilerine Ücretsiz Ofis Kullanım Hakkı Kazandırıyor!

ING Bank Turuncu Ekstra programındaki müşteriler Workinton ofislerinde coworking kazanıyorlar.

Kampanyadan Turuncu Ekstra’lılar Yararlanıyor

ING Bank Turuncu Ekstra programına kayıtlı olan müşteriler aylık olarak program kapsamında vadesiz hesaplarından fatura ödediklerinde ya da ING Banka Kartı’nı kullanarak alışveriş yaptıklarında kampanyadan yararlanabiliyorlar. Bu harcamaların en az 750 lira olması halinde ING müşterisi Workinton şubelerinde bir sonraki ay 4 kez coworking alanı kullanımı kazanıyor.

Workinton Ofis Alanlarını Ücretsiz Kullanma Hakkı

Workinton, 2012 yılından bu yana kafe ve ofis konseptini aynı anda sunarak mobil çalışanlara sanal ofiste çalışma fırsatı veriyor. Mobil çalışan kişiler Workinton’ta ofis alanı kiralayarak işlerini yürütebiliyorlar. Bu çalışma sistemi coworking olarak tanımlanıyor. ING Turuncu Ekstra’lılar yapacakları 750 lira ve üzerindeki ING Banka kartı alışverişi ve ING vadesiz hesap fatura ödemelerinde Workinton ofislerindeki alanları ayda 4 kez olmak üzere ücretsiz kullanabiliyorlar. Kampanyanın tüm Workinton ofislerinde geçerli olduğu bildiriliyor. 1 Mart 2019 tarihinde başlayan kampanya 1 Mart 2020 tarihine kadar devam edecek. Kazanılan 1 adet kampanya kodu ile Workinton şubelerindeki coworking alanları ayda 4 kez ücretsiz şekilde kullanılabiliyor.

ING Ücretsiz Ofis Alanı Kampanyasından Nasıl Yararlanılır?

ING Turuncu Ekstra müşterileri kampanya kodu ile katılım sağlayabiliyorlar. Kampanya kodunu ING Mobil uygulamasından alabilen müşteriler Workinton ofislerindeki alanlarda gün boyu ücret ödemeden çalışabiliyorlar. 1 kampanya kodu ile 4 kez bu fırsattan yararlanılabiliyor. Workinton ofis alanlarını kullanan kişiler ücretsiz wi-fi hizmetinden ve kafedeki çeşitli ikramlardan da yararlanıyorlar.