ING Bank TaksitMaksit Uygulaması ile İhtiyaç Kredisi!

ING Bank tarafından hayata geçirilen TaksitMaksit uygulaması ile müşteriler ihtiyaç kredisi kullanarak alışveriş yapabiliyorlar.

ING TaksitMaksit ile İhtiyaç Kredisi Fırsatı

ING Bank yenilikçi ve teknolojik uygulamalarına bir yenisini daha ekledi. Banka müşterileri ING Mobil uygulaması üzerinden istedikleri ürünü dijital süreçleri takip ederek ihtiyaç kredisi kullanmak suretiyle satın alabiliyorlar. Bu sayede ING Bank müşterileri TaksitMaksit uygulaması ile ihtiyaçları olan ürünleri satın alabiliyor ve seçecekleri ürün için ihtiyaç kredisi kullanabiliyorlar. İhtiyaç kredisi süreci müşterinin ürün teslimatı ile ilgili istenen bilgileri girmesinden sonra başlıyor. ING kredi başvurusunun olumlu neticelenmesi durumunda müşteri istediği ürünü satın alabiliyor.

ING Bank’ın İş Ortakları KVK ve Huawei

ING Bank Bireysel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Alper Gökgöz TaksitMaksit ile ilgili bilgilendirmelerde bulundu. Alper Gökgöz, bu uygulamadaki iş ortaklarının KVK ve Huawei olduğunu, ING Bank yeni mobil çözümü olarak tasarladıkları TaksitMaksit sayesinde müşterilerinin artık almak istedikleri teknoloji ürününü satın alabileceklerini, mobil uygulama üzerinden gerçekleştirecekleri alışverişlerde ihtiyaç kredisi kullanabileceklerini söyledi. ING TaksitMaksit Banka’nın mobil uygulamasında etkin hale getirildi. ING Mobil’e giriş yapan müşteriler uygulamadaki teknoloji ürünlerinden birini satın almak istediklerinde ürünün teslimat bilgilerini girdikten sonra ihtiyaç kredisi başvuruları devreye giriyor.

Uygulama Kapsamındaki Ürün Grupları Çoğaltılacak

Alper Gökgöz açıklamasında ayrıca gelecek dönemlerde TaksitMaksit kapsamında satın alınabilecek ürünlere teknoloji ürünlerinin yanı sıra diğer ürün gruplarını ve dünya genelinde ünlü olan markaları da ilave edeceklerini de söyledi. TaksitMaksit mağaza içi ürün alışverişlerinde dijital ürün finansmanı sağlamak üzere geliştirildi.