ING Bank Turuncu Ekstra ile 550 Bin Kişiye Avantaj Sağladı!

ING Bank Bireysel Bankacılık Genel Müdürü Yardımcısı Alper Gökgöz, Turuncu Ekstra ile ilgili bazı bilgiler verdi.

Turuncu Ekstra Programı’nda 1 Yıl Geride Kaldı

ING Bank Bireysel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Alper Gökgöz, Turuncu Ekstra adlı ürünleri ile tasarruf sahipliğinin teşvik edildiğini ve ekonomiye katkı sağladıklarını söyledi. Turuncu Ekstra 1 yıllık süreçte 550 bin kişiye avantaj sağladı. Alper Gökgöz, ING Bank’ın Turuncu Ekstra ile sağladığı avantajlardan ve indirimlerden yararlananların tasarruf yapmaya teşvik edildiğini, bu sayede Türkiye ekonomisine katkı sağladıklarını belirtti. Gökgöz tarafından yapılan açıklamada ING Bank olarak sürdürülebilir bankacılık faaliyetlerine devam ettiklerini, 2018 yılında uygulamaya aldıkları Turuncu Ekstra Programı’nın ilk yılının sonuna geldiğini de söyledi.

235 Bin Kişi Turuncu Ekstra Kart’tan Harcama Yaptı

Alper Gökgöz geride kalan 1 yıllık süreçte 550 bin kişiye Turuncu Ekstra Programı ile ulaşıldığını, bu kişilerden 235 bin müşterinin işlem yaptığını, 35 bin kişinin anlaşmalı firmaların kampanyalarından yararlanarak 900 bin liralık indirimden yararlandığını da söyledi. Turuncu Ekstra kapsamındaki Turuncu TL hesabı ve e- turuncu hesap ile birikimlerinin değerlendiren ING Bank müşterileri 38 milyon liradan fazla faiz geliri elde ettiler. 30 binden çok ING müşterisi diğer bankaların ATM’lerinden ücretsiz olarak para çekerek aylık 125 bin lira civarında kazanç sağladılar.

Turuncu Ekstra 40 Milyon Liralık Tasarruf Sağladı

ING Bank Mobil ve ING İnternet şubesini kullanan Turuncu Ekstra’lılar ayda 100 bin adet ücretsiz EFT ve havale yaptı. Yüzde 2 oranında ilave faiz, dijital kanallardan ücretsiz EFT ve havale, ATM’lerden para çekerken ücret ödememek, indirimli alışveriş kampanyaları ile Turuncu Ekstra toplam olarak 40 milyon liradan fazla avantaj sağladı.