ING Emekli Promosyonlarını İkiye Katladı!

ING Türkiye tarafından maaşını taşıyan emeklilere sunulan promosyon ikiye katlandı.

ING’den Emeklilere 900 Lira Promosyon

ING Türkiye emekli promosyonu olarak sunduğu 450 lirayı ikiye katlayarak 900 liraya çıkarttı. Emekli maaşını ING’ye taşıyan kişiler 900 liralık emekli promosyonu imkanından yararlanabiliyorlar. ING Türkiye müşterilerine her yerden ve her zaman kolay, hızlı ve avantajlı hizmet sunma misyonuna devam ediyor. Yaz dönemine özel ING Türkiye tarafından düzenlenen emekli promosyonu kampanyasına göre daha önce 450 lira olarak verilen emekli promosyonları artık 900 lira olarak alınabiliyor.

ING Türkiye Emekli Promosyonu Avantajları

Emekli maaşını ING’ye taşıma işlemi yapan ve 3 yıl taahhüt veren emekliler bu fırsattan yararlanıyorlar. 450 liralık emekli promosyonunun yanı sıra emekli maaşına 2 adet fatura için otomatik ödeme talimatı verenlere artı 250 lira daha ödeniyor. ING müşterisi emekliler bir tanıdıklarının emekli maaşını ING Türkiye’ye taşımasını sağlamaları halinde de 150 lira ödeme alıyorlar. Kampanya kapsamında en çok 5 kişinin ING’den emekli maaşı alması sağlanabiliyor. Bu kişilerin de 3 yıl boyunca emekli maaşlarını ING’den almayı taahhüt etmeleri gerekiyor. ING’den emekli maaşı alan kişiler ayrıca ATM’lerden nakit çekme işlemlerinde işlem adedi sınırına tabi olmuyorlar.

Kampanya 30 Ağustos 2019’da Sona Erecek

ING Türkiye Bireysel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Alper Gökgöz konuya dair yaptığı açıklamada müşterilerinin ve çalışanlarının daima bir adım önde olmasına yönelik çalışmalarının devam ettiğini söyledi. Alper Gökgöz, ING emekli promosyonu kampanyasının 30 Ağustos 2019 tarihine kadar maaşını taşıyan kişiler için geçerli olduğunu hatırlatarak bu tarihe kadar tüm emeklileri ING Türkiye’ye beklediklerini de söyledi.