ING Müşterilerine Kolay Taksit İmkanı Sunuyor!

ING son zamanlarda müşterileri için yenilikçi bir tasarruf paketini gündeme taşıdı. Turuncu Ekstra müşterileri için ihtiyaç kredisi kullanmaları halinde yeni bir uygulama gündeme taşındı. ING müşterileri için ödemiş olduğu kredilerin taksitlerini düşürmek adına birtakım çalışmalar gerçekleştirdiler. ING sistem olarak sürdürülebilir bankacılık anlayışını benimserken, yenilikçi ve teknolojik bir hizmet vermeye devam ediyorlar.

Müşterilerin Kredi Taksitleri Ödenecek!

ING Türkiye ile birlikte Turuncu ekstra programına dahil olan müşteriler için kredi taksit tutarlarının düşürülmesi için bir uygulama hazırlandı. Müşterilerin ihtiyaçları dahilinde, ihtiyaç kredisi çekmeleri halinde aylık harcamalarının en az 750 liralık bir kısmını Turuncu Ekstra banka kartlarından yapmaları halinde bir sonraki ayın harcamalarında nakit iadesi yapılıyor. Taksitlere yapılacak nakit iadeler kolay ödeme imkanı sunuyor.

İhtiyaç kredisi kullanan müşteriler bir sonraki ayın taksit faizlerinde sözleşmelerinden bağımsız olarak indirim alabilecekleri gibi pek çok alanda kolaylık elde ediyorlar. Turuncu ekstra programına girmek için herhangi bir ücret alınmıyor. Tamamen ücretsiz olan bu uygulamada, kartları ile bir harcama yapmayan müşteriler en başında imzaladıkları sözleşmede bulunan faiz oranlarını ödemeye devam ediyorlar. Ancak harcama yapan Turuncu ekstra müşterileri bir sonraki taksitlerinde düşük faiz oranlarından yararlanabiliyorlar.

ING geçtiğimiz yıl Turuncu ekstra programını hayata geçirmişti. Bu program ile birlikte pek çok müşteriye yeni imkanlar sağlanıyor. Yenilikçi bir tasarruf imkanının sağlanması ile birlikte programa dahil olan müşteriler ayda 3 defa olmak üzere bankamatiklerden masrafsız para çekebilecekler. ING mobil ve internet şubelerinden gerçekleştirilecek olan EFT ve havaleler için herhangi bir masraf ödemesi gerçekleştirmiyorlar.

Başa dön tuşu
Kapalı