ING Türkiye Çalışanlarına Köprü Çalışması İzni!

ING Türkiye çalışanları FSM’de devam eden bakım çalışmaları nedeniyle haftada 3 gün evden çalışabilecekler.

ING Türkiye Çalışanları Haftanın 3 Günü Evden Çalışacaklar

Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’nde (FSM) devam eden bakım – onarım çalışmaları nedeniyle ING Türkiye Genel Müdürlüğü çalışanları haftanın 3 günü evlerinden çalışabilecekler. FSM Köprüsü’nde çalışmalar 1.5 ay sürecek. Bu durumun İstanbul trafiğini de etkileyeceği bilindiğinden ING Türkiye Genel Müdürlük çalışanlarına bir kolaylık sağlandı. ING Türkiye tarafından İstanbul – Maslak’ta bulunan Genel Müdürlük binasındaki 1500’den fazla çalışanı ilgilendiren bir çözüme imza atıldı. Banka, Anadolu yakasında ikamet eden çalışanlarına FSM’deki çalışmalar bitinceye kadar haftanın 3 günü evden çalışma fırsatı verdi.

İsteyen ING Çalışanlarına İzmir Ofisi Fırsatı

ING Türkiye Genel Müdürlük çalışanları ayrıca Anadolu yakasında Ümraniye’de bulunan ING ofisinden ya da evlerine yakın olan diğer ING bölge ofislerinde de çalışabilecekler. Banka’nın FlexING adlı uygulaması kapsamında zaten çalışanlara haftanın 2 günü evden çalışma fırsatı tanınıyordu. İsteyen ING Genel Müdürlük ve Kahramanmaraş Operasyon ve Çağrı Merkezi personeli yaz veya kış döneminde İzmir’de bulunan 50 kişilik ING çalışma ofisinde de çalışabiliyorlar. ING personelleri ayrıca ayda 1 defa olmak üzere ŞubemFlexi uygulaması dahilinde 1 saat geçe gelebiliyor veya 1 saat erken çıkabiliyorlar.

ING Türkiye’den Ebeveyn Çalışanlarına İzin Fırsatları

ING Türkiye tarafından çalışanlarına sunulan imkanlar arasında Karne Günü İzni, Okulun İlk Günü İzni ve kendi seçeceği bir günü çocuğuyla geçirme izni de yer alıyor. Ayrıca ING Turuncu Gün İzni ile hamile çalışanlar ayda 1 gün doktor kontrollerine gidebiliyorlar. Doğum yapan ING çalışanları 6 ay ücretli izin kullanabiliyor, eşi doğum yapan babalar 10 gün izin hakkı elde ediyorlar.