ING Türkiye İhtiyaç Kredisinde Faiz İndirimine Gitti!

ING Türkiye müşterilerinin kredi puanlarına ve ödeme performanslarına bakarak özel imkanlar sunmaya devam ediyor. Avantajlı faiz oranları ile pek çok müşterinin ilk tercihleri arasında yer alan ING Bank ihtiyaç kredilerinde faiz indirimine gittiğini açıkladı. 18 ay ve üzeri vade imkanı sunan ihtiyaç kredilerinde faiz oranlarının yüzde 1.19 seviyelerinden başlamasına karar verildi. Uygun faiz oranları, acil nakit ihtiyacı olan pek çok vatandaşa yeni kapılar aralayacak gibi görünüyor.

ING Türkiye müşterilerine daime kolay ve mükemmel hizmet sunmayı amaçlıyor. Banka tarafından alınan bir karar çerçevesinde ihtiyaç kredisinde müşterilere özel sunulan faiz oranlarının yüzde 1.19 seviyelerine kadar düşürülmesine karar verildi. Yeni alınan karar ve faiz indirimi sadece mevcut müşterileri değil yeni müşterileri de kapsamaya devam ediyor. Günümüzde pek çok vatandaş bankaların yüksek faiz oranlarından dolayı ihtiyaçlarını erteleme yoluna gidiyorlar. Ancak ING Bank tarafından sunulan uygun fiyatlı ihtiyaç kredisi ile birlikte bankanın sunduğu kolay kredi imkanlarından yararlanmaları bekleniyor.

ING Bank Uygun Faiz İmkanları Sunuyor

ING Bank Türkiye Bireysel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Alper Gökgöz sunulan kolay ve uygun fiyatlı kredi imkanlarını değerlendirdi. Açıklamalarında ‘İhtiyaç kredilerine bakıldığı zaman piyasada rekabeti artıran bir çalışma yaptık. Piyasalara bakıldığı zaman en uygun ihtiyaç kredisi faizlerini sunuyoruz. Avantajlı faiz oranlarını müşterilerimize sunduğumuz için çok şanslı hissediyoruz. Son dönemlerde yoğun kredi talepleri almaya başladık. Sunduğumuz uygun fiyatlı imkanlar ile ekonomiye katkı sağlarken müşterilerin ihtiyaçlarını karşılıyoruz’