ING Türkiye, Olimpik Kızların Başarılarını Gündeme Taşıyor

ING Türkiye, düzenlenen Brand Week İstanbul programında ‘Fark Yaratan Kadınları’ ağırladı. Fark Yaratan Kadınlar programı için bu yıl ING Türkiye sponsorluk çalışması gerçekleştirdi. Bu süreçte programın 3 gün boyunca devam etmesi bekleniyor ve cinsiyet eşitliğine yönelik çeşitli konuşmalar gerçekleştiriliyor.

ING Türkiye, müşterilere her zaman kolay ve zahmetsiz bir şekilde hizmet sunmayı hedefliyor. Sosyal ve toplumsal konuları da bu süreçte görmezden gelmeyen banka, programın ilk gününde Ezber Bozan Kadınlar programını gerçekleştirdi. Panele, Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi iş birliği damgasını vurdu. Olimpik kadınların ilham verecek hikayeleri paylaşıldı.

Rol Model Kadınlar Yeni Nesilleri Etkiliyor

ING Türkiye Genel Müdürü Pınar Abay, panelde değerlendirmelerde bulundu. Açıklamalarında ‘iş hayatı da dahil olmak üzere hayatın her alanında ilkleri gerçekleştirmeyi planlayan, cesaretli davranan, önyargıları kıran, engelleri aşmış ve rol model olabilecek kadınların bulunması pek çok kadına örnek olacaktır. Diğer kadınlar bu süreçte, başarıların mümkün olduğunu ve başarıların değer kazandığını görecekleri için kendilerini daha güçlü hissedecekler. Kadın sporcuların başarılarıyla gündem yaratıp, ön plana çıkmaları yeni mücadeleler için zemin hazırlayacak. ING Türkiye bu düşünce ile yola çıkarak, Tokyo 2020 Olimpiyatları’na katılacak olan ve bu uğurda mücadele veren kadın sporcularımızı sonuna kadar desteklemeye devam edecek’ dedi.

Panelde ünlü kadın sporcular hayat hikayelerini ve başarı hikayelerini anlattılar. Bundan sonraki dönemde de kadınlara her alanda destek verilmesi için çalışmaların yapılacağını ifade ettiler.