ING Turuncu Ekstralılara Trendyol Alışverişlerinde Kargo Bedava!

ING Turuncu Ekstra Kart sahiplerinden nisan ayı süresince Trenyol’dan yapacakları alışverişlerde kargo ücreti alınmıyor.

ING Bank – Trnendyol Kampanyası Başladı

ING Bank ile Türkiye’nin en büyük e – ticaret platformlarından olan Trendyol arasında bir işbirliğine imza atıldı. Turuncu Ekstra Kart sahibi ING müşterileri düzenlenen kampanya kapsamında kargo ücreti ödemeyecekler. Kampanya 1 Nisan – 30 Nisan 2019 tarihleri arasında Trendyol adlı online alışveriş mağazasından ING Turuncu Ekstra Kart ile yapılan alışverişlerde geçerli olacak. ING Bank müşteri memnuniyeti odaklı hizmet kalitesiyle hayatı kolaylaştırmaya devam ediyor. Trendyol, Türkiye’nin ve Ortadoğu’nun en hızlı büyüme kaydeden, en büyük mobil teknoloji şirketi olarak biliniyor. Nisan ayının sonuna kadar ING Bank müşterileri kaliteli alışverişin keyfini kargo ödemeyerek çıkartacaklar.

Kampanya Mobil Uygulamada da Geçerli

ING Bank ve Trendyol tarafından turuncu Ekstra Kart sahibi müşterileri memnu edecek bir anlaşma yapıldı. Anlaşma dahilinde düzenlenen kampanya 1 Nisan 2019 – 30 Nisan 2019 tarihleri arasında devam edecek. Bu tarihler arasında Trendyol’un giyim, bilgisayar, cep telefonu, kozmetik gibi yüz binlerce ürününden satın alan ING müşterileri kargo ücretinden muaf olacaklar. ING Bank Bireysel Bankacılık Genel Müdürü Yardımcısı Alper Gökgöz kampanyadan bahsettiği bir açıklama yaptı. Alper Gökgöz açıklamasında ING Bank’ın önceliğinin her zaman müşteri memnuniyeti olduğunu, bu misyonla müşterilerinin kaliteli ve avantajlı alışveriş fırsatı sunmak üzere Trendyol sanal mağazasıyla bir anlaşma yaptıklarını söyledi. Kampanya ING Turuncu Ekstra sahipleri Trendyol internet sitesinden ve Trendyol mobil uygulamasından yapacakları tüm alışverişlerde geçerli olacak.