a

iPhone Kullananlara Müjde! iOS 12 Güncellemesi Yayınlandı!

iPhone Kullananlara Müjde! iOS 12 Güncellemesi Yayınlandı!
0

BEĞENDİM

ABD’li teknoloji devi Apple tarafından iPhone ve iPad cihazlar için iOS 12 güncellemesi yayınlandı.

Apple Yeni iOS Güncellemesini Yayınladı

Apple tarafından yayınlanan iOS güncellemesi ile iPhone ve ipad cihazları ilgilendiren pek çok yenilik olduğu da öğrenildi. iOS 12 güncellemesi hangi cihazları ilgilendiriyor? Güncelleme ile ilgili merak edilen bütün ayrıntılar haberimizin devamında yer almaktadır.

Apple Yeni Sistemde Hatalara Odaklandı

iPhone telefonlar ve iPad akıllı cihazlar için uzun zamandır beklenen iOS güncellemesi yayınlandı. Apple’ın ilk defa WWDC 18 etkinliği ile dünyaya açıkladığı iOS 12 şirketin birçok yeniliği de kapsıyor. iOS 12 Apple’ın en yeni mobil işletim sistemi olarak biliniyor. Böylece iOS 12 güncellemesi ile birlikte iPhone ve iPad’in birçok modeli de yenilenmiş olacak. iOS 11 işletim sisteminin hatalarının olması nedeniyle yeni işletim sistemi kullanıcılar tarafından merakla bekleniyordu. Apple’ın en yeni mobil işletim sisteminde hata çözümlerine odaklandığı da gözlerden kaçmadı.

iOS 12 Hangi Yenilikleri Getiriyor?

iOS 12 ile beraber iPhone modellerinin tamamına yakınının performanslarının önemli ölçüde artacağı öğrenildi. Apple tarafından yapılan açıklamaya göre iOS 12 bir iPhone 6S akıllı telefonda denendi ve performansının yüzde 40 oranında arttığı belirtildi. iOS 12 kullanılan telefonlarda kameraların performansı artıyor. Bu cihazlar ile yüzde 70 daha hızlı olarak fotoğraf çekilebiliyor. iOS 12 güncellemesi ile daha önceki özelliklerin geliştirilmesinin yanı sıra artırılmış gerçeklik deneyimleri de paylaşılıyor. Bu özellikte paylaşımın kolaylaştırılması için Pixar ile ortak çalışma yapıldı. iOS 12’de bulunan Measure uygulaması ile bundan böyle artırılmış gerçeklik kullanılarak bir nesnenin veya ortamın genişliği, uzunluğu ve yüksekliği ölçülebiliyor.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.