İş Bankası Dijital ‘MaxiPara Kartı’ Kullanıma Sundu

İş Bankası farklı projeleri ile müşteri ağını genişletmeyi planlarken bu süreç içerisinde dijital kartları da kullanıma sundu. Dijital alanda alışveriş yaparken kullanılabilecek olan ön ödemeli kartların hem güvenlik açısından hem de  kolay kullanım sağlaması açısından pek çok kişi tarafından memnuniyetle karşılandı. İş Bankası tarafından sunulan MaxiPara kartı ile birlikte banka müşterisi olmaya gerek kalmıyor. Bu süreçte fatura ödeme derdi kalmadan internet üzerinden yapılan günlük alışverişlerde ihtiyaçları karşılanabiliyor.

İş Bankası Maxipara Kart İle Banka Müşterisi Olmaya Gerek Kalmıyor

İş Bankası tarafından sunulan yeni kart hizmeti hakkında İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı Yalçın Sezen önemli değerlendirmelerde bulundu. Teknolojinin hızlı bir şekilde ilerlemesi ihtiyaçları da artırıyor. Henüz bir banka ile çalışmayan binlerce kişinin olduğu biliniyor. Kredi kartı işine girmek istemeyen ve fatura derdi olmasın isteyen pek çok kişi İş Bankası tarafından sunulan yeni hizmet ile dijital alışveriş imkanlarından yararlanabilecekler. Günlük ihtiyaçlarını dijital ortamdan bu kart ile yapabilecekler.

Yalçın Sezen yeni hizmetin tanıtımı sırasında ‘İster banka müşterisi olsun ister olmasın ön ödemeli olan kart hizmetimiz olan MaxiPara Kart ile başvuru yapıp ihtiyaçlarını giderebilirler. Kartın kullanım alanı ön ödemeli olarak yapılan bir süreç sonrasında gerçekleşebiliyor. Bu kart ile birlikte fatura ödeyebilir, temel günlük alışverişlerinizi yapabilirsiniz. Mobil üzerinden kendi kontrollerini yapabilmek mümkün’ ifadelerini kullandı.

Kart 18 yaşından küçük çocuklar için de kullanılabilir. Aile desteği ile 12 yaşından büyük çocuklar için harçlık sistemi üzerinden kullanılabilir. Kart sektörel alanda da çeşitli ihtiyaçlar için kullanılabilecek.