→ ING Bank 0.79'dan başlayan oranlara ihtiyaç kredisi başvurusu  

→ ING Bank 0.79'dan başlayan oranlara ihtiyaç kredisi başvurusu  

İş Bankası Dijital Yatırımlarına Devam Ediyor

Türkiye İş Bankası teknolojiye entegre ettiği çalışmalarıyla bankacılık sektöründe bir adım daha ön plana çıkmayı başardı. Dijital sektörü yakından takip eden İş Bankası hem bankacılık faaliyetleri hem de insan kaynakları alanında yatırımlar yapmaya devam ediyor. Bu konuda İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı Burak Seyrek bir basın toplantısı düzenledi. Düzenlenen basın toplantısında bankanın dijitalleşme süreci hakkında bilgi verdi.

Burak Seyrek ‘Dijital Dönüşüm alanında bankamız 2013 yılından bu yana önemli yatırımlar yaptı. 1980’li yıllarda İş Bankası Türkiye’ye ilk kez bankamatiği getirdi. Ülkemizde insanların internet bankacılığı ve mobil bankacılık ile tanışması da İş Bankası sayesinde oldu. Pek çok teknolojik çalışma bankamız tarafından gerçekleştirilmiştir.’ İfadelerini kullandı.

İnsan Kaynakları ve Bankacılık Faaliyetleri Dijitalleşecek

Türkiye’de yetişmiş genç insan kaynağına bakılarak teknolojiye olan ihtiyacın ne kadar önemli olduğu vurgulandı. Bankacılık faaliyetlerinde aktif görev alan müşterilerin yüzde 52’lik kısmının genç jenerasyondan oluştuğu tespit edildi. Bu durumda dijital yetkinliklere açık çalışmaların yapılmasının ne kadar önemli olduğu bir kez daha gözler önüne serilmiş oldu.

İş Bankası Dijital eğitim uygulamaları alanında yaptığı çalışmalar çerçevesinde ‘İş’te Gerçeklik’ ve ‘İşGame’ uygulamalarını hayata geçirmişti. Bu çalışmaların uluslararası alanda incelenmesinin ardından pek çok kategoride ödüle layık görüldü. Günümüzde finans sektörünün dijital alanda ön plana çıkmasının ne kadar önemli olduğu ifade ediliyor. Bu alanda İş Bankası bundan sonraki dönemde de dijitalleşmeye verdiği değeri sürdüreceğini vurguluyor.


→ ING Bank 0.79'dan başlayan oranlara ihtiyaç kredisi başvurusu  
Kapalı