İş Bankası En Çok Kart Kabul Eden Banka Oldu

Türkiye İş Bankası yeni iş ortaklığı ile çalışmalara devam ediyor. ABD’nin önemli ödeme sistemlerinden birisi olarak kabul edilen Discover Financial Services ile yeni bir iş anlaşmasının yapıldığı yönünde açıklama gerçekleştirildi. Bu açıklama ile birlikte Discover ve Diner’s Club kartlarının bundan sonraki ödemelerde kabul edileceği dile getirildi.

İş Bankası yapmış olduğu çalışmalar neticesinde şimdiye kadar VISA, MasterCard, UnionPay, TROY, American Express, JCB ve MIR tarafından kart kabulüne başlamıştı. Bunun ardından yeni bir iş ortaklığının ardından Discover ve Diners Club ile de yeni bir kart kabul çalışması başlattığını açıkladı. Yeni iş ortaklıklarının gelişmesinin ardından Türkiye’nin en fazla kart kabul eden markası olarak tarihe geçti.

Yeni İş Birlikleri Yapıldı!

Yapılan iş birliklerinin ardından İş Bankasının pek çok farklı nokta üzerinde gelişim gösterdiği açıklandı. 12 binden fazla e ticaret noktası üzerinde geçerli, 400 binden fazla iş yerinde kullanılabilecek, 6 bin 500’den fazla bankamatik üzerinde geçerli olan ABD ve daha pek çok farklı ülkede ihraç edilen ve kullanım sayısının 160 milyonun üzerinde olan Discover ve Diners Club logolu kartlarla işlem yapılması için zemin hazırlandığı açıklandı.

Türkiye İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı Yalçın Sezen yeni iş ortaklıkları hakkında açıklamalarda bulundu. Değerlendirmelerinde ‘Şimdilerde İş Bankası olarak Türkiye’nin en çok kart markası kabul eden bankası olduk. Yeni anlaşmaların ardından Diner’s ve Discover kartlarının banka tarafından kabul edilmesini sağladık. Turizm, Ulaşım ve perakende alanında olmak üzere pek çok farklı noktada kartların kullanımı hayatımızı kolay hale getirecek. 7/24 nakit ihtiyaçlarının karşılanması için de çalışmalarımız var’ ifadelerini kullandı.

Başa dön tuşu
Kapalı