İş Bankası Esnaflara Özel ‘İşim Kart’ Tanıtımını Yaptı

Türkiye İş Bankası esnafları destekleyen çeşitli uygulamaları ve çalışmalarıyla dikkat çekiyor. Özellikle son dönemlerde müşterilerin ihtiyaçları göz önünde bulundurularak, çeşitli kolaylıklar sağlayan ‘İşim Kart’ ile yeni bir hizmet daha geliştirmiş oldu.

Esnaf Bankacılığı Anlayışı Geliştiriliyor!

İş Bankası tarafından yapılan son açıklamalara göre kolay erişim sağlanabilen, esnafların hayatını kolaylaştırmaya yönelik hizmet sunan, günlük harcamalar ve nakit kışı işlemlerinde kolaylıklar sunan bir hizmet anlayışı geliştirildi.  İşim Kart’ın pek çok özelliği de bulunuyor. Türkiye İş Bankası son yıllarda esnaf bankacılığının geliştirilmesi için çeşitli çalışmalar yapıyor. İş Bankası sunduğu uygun finansal çözümlere bir yenisini daha eklediğini açıkladı.

İş Bankası tarafından sunulan ‘İşim Kart’ puan, taksitlendirme, vadelendirme ve kampanya imkanlarından yararlanma imkanı sunuyor. Tüm bu imkanların yanı sıra asgari ödeme oranı yüzde 10 olarak belirlendi. İlk hesap özeti sırasında bin liralık harcamalarda Maxipuan verileceği açıklandı. Kredi kartı üzerinden 2 otomatik ödeme talimatı verilmesi haline İnternet Şube ve İşCep üzerinden kullanılmak üzere 25 havale ve 25 EFT işlem hediyesinin verilmesine karar verildi.

İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı Şahismail Şimşek konu hakkında değerlendirmelerde bulundu. Açıklamalarında ‘İşim Kart’ı değerlendirme aşamasında pek çok esnafın fikrini aldık. Önerilerini dinledik. İhtiyaçlara uygun doğru kartı üretmek için ciddi bir zaman harcadık. Türkiye İş Bankası her zaman esnafın yanında. Bundan sonraki dönemde de desteklemeye devam edeceğiz’ ifadelerini kullandı.