İş Bankası Maximum Mobil’de İstanbulkart Yüklemesi Yapılabilecek!

Türkiye İş Bankası ve BELBİM arasında gerçekleştirilen işbirliği kapsamında İstanbulkart yüklemeleri artık Maximum Mobil’e taşındı.

Maximum Mobil Kullanıcılarına İstanbulkart Yüklemesi Kolaylığı

İş Bankası Maximum Mobil uygulaması ile şimdiye kadar akaryakıt, uçak bileti, yemek siparişi, sinema bileti ve dijital kodla alışveriş gibi pek çok imkan sağlıyordu. Uygulamadan artık İstanbulkart TL yüklemeleri de yapılabilecek. İş Bankası ile BELBİM Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri AŞ. arasında yapılan işbirliği çerçevesinde artık Maximum Mobil kullanıcıları uygulama içinden İstanbulkart’larına TL yükleyebilecekler. Türkiye İş Bankası tarafından bu işbirliği anlaşmasının detaylarının paylaşıldığı bir açıklama yapıldı. Açıklamada günümüzde mobil bankacılığın hızla gelişmekte olduğundan, İş Bankası mobil uygulamaları ile müşterilerin ihtiyaçlarını mekansız ve kısa zamanda, hızlı, kolay ve güvenli olarak gerçekleştirmelerinin amaçlandığından bahsedildi.

Diğer Bankaların Kredi Kartları ile Yükleme İmkanı

Türkiye İş Bankası inovatif çalışmaları kapsamında müşterilerinin yaşamlarının her döneminde hayatlarını kolaylaştıran Maximum Mobil uygulamasını geliştirmeye devam ediyor. İş Bankası bu kez İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin iştiraklerinden olan BELBİM ile bir işbirliği anlaşması yaptı. Yapılan anlaşmaya göre Maximum Mobil uygulamasında İstanbulkart yüklemelerine de yer verildi. Mobil uygulamayı akıllı cihazına indiren herkes İş Bankası kartları ve diğer tüm bankaların kredi kartları ile kolaylıkla TL yüklemesi yapabiliyor. Maximum Mobil üzerinden 30 Nisan 2019 tarihine kadar gerçekleştirilen İstanbulkart yüklemeleri için ücret alınmıyor. İş Bankası Maximum Mobil uygulaması Google Play ve App Store’un yanı sıra maximum.com.tr/indir web adresinden de ücretsiz olarak indirilebiliyor.