İş Bankası Ücretsiz Etkinlikleri Devam Ediyor!

İş Bankası’nın sanata destekleri kapsamında düzenlenen ücretsiz etkinlikler devam ediyor.

İş Sanat’tan Milli Reasürans’ta Parlayan Yıldızlar

İş Bankası’nın sanata ve sanatçılara katkıları İş Sanat aracılığıyla devam ediyor. İş Sanat’ta 22 Nisan 2019 tarihinde düzenlenecek olan Milli Reasürans’ta Parlayan Yıldızlar başlıklı serinin bu ayki sanatçılarının Duru Aydın ve İdil Arıcan olduğu duyuruluyor. İş Sanat Milli Reasürans Konser Salonu’nda düzenlenecek etkinliğe katılmak isteyenler ücret ödemiyorlar. Etkinlik 22 Nisan 2019 Pazartesi akşamı 20:30’da başlıyor. Piyano sanatçısı Duru Aydın ve keman sanatçısı İdil Arıcan dinleyicilerle İş Sanat’ta buluşuyorlar.

Duru Aydın Kimdir?

İş Bankası – İş Sanat tarafından organize edilen Parlayan Yıldızlar serisinin 2019 yılı nisan ayı konukları Duru Aydın ve İdil Arıcan… 22 Nisan’da İdil Arıcan ile birlikte sahneye çıkacak olan Duru Aydın, 5 yaşından beri piyano eğitimi alıyor. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi’nde Prof. Metin Ülkü’nün öğrencisi olan Duru Aydın, 2018 yılında Chopin Piyano Yarışması’nın ikincisi oldu.

İdil Arıcan Kimdir?

İş Sanat’ta düzenlenecek Parlayan Yıldızlar nisan ayı konserinin diğer katılımcısı İdil Arıcan, Ankara’da 2003 yılında doğdu. 7 yaşında Bilkent Üniversitesi Müzik Hazırlık İlkokulu’nda keman çalmaya başlayan Arıcan, 10 Kasım 2017 tarihinde Fazıl Say’ın Yürüyen Köşk Prömiyerinde görev aldı. Yine 2017 yılında Bilkent Üniversitesi Gençlik Senfoni Orkestrası’na katılan İdili Arıcan, 15 Mart 2018 tarihinde Ray Chen ile çalıştı, halen Süreyya Defne ile eğitimine devam ediyor.

İş Bankası’nın 22 Nisan 2019 akşamı İş Sanat’ta gerçekleşecek olan Parlayan Yıldızlar konseri ücretsizdir.