İş Bankası Yüz Yüze Bankacılık Hizmeti Dikkat Çekmeye Devam Ediyor!

Türkiye İş Bankası’nın müşterilerine sunduğu ayrıcalıklı hizmetlerden olan Yüz Yüze Bankacılık dikkat çekmeye devam ediyor.

Kimler İş Bankası Yüz Yüze Bankacılık Müşterisi Olabilir?

Türkiye İş Bankası Yüz Yüze Bankacılık ile Banka’nın müşterilerine çeşitli ayrıcalıklar sunuluyor. Bu hizmet ile İş Bankası müşterilerinin bankacılık alanındaki beklentileri ve ihtiyaçları kapsamında doğru ürünlerin ve ayrıcalıklı hizmetlerin sunulması amaçlanıyor. İş Bankası’na özel bir uygulama olan Yüz Yüze Bankacılık ile sunulan hizmetler ile müşterilerin hayatı kolaylaştırılıyor ve bankacılık işlemleri sırasında zamandan tasarruf etmeleri sağlanıyor. İş Bankası Yüz Yüze Bankacılık müşterileri arasına katılmak için İş Bankası mevduat hesapları ve yatırım hesaplarında en az 100.000 lira ya da döviz karşılığı bulunması veya 200.000 liradan fazla konut kredisi ya da taşıt kredisi bakiyesinin olması gerekiyor. İş Bankası’nda devam eden mevduat hesabı, yatırım hesabı ve kredi ürünlerindeki ilişkilerinin Yüz Yüze Bankacılık kapsamına alınması için herhangi bir başvuru yapmaya gerek yoktur. Bahsi geçen şartları yerine getiren İş Bankası müşterileri otomatik olarak bu kapsamda anılır.

Kişiye özel Müşteri İlişkileri Yöneticisi Hizmeti

İş Bankası’nın internet sitesinden Yüz Yüze Bankacılık ile ilgili yapılan detaylı bilgilendirmede tüm İş Bankası şubelerinden ve İş Bankası telefon bankacılığı aracılığıyla istene tüm bilgilerin alınabileceği belirtiliyor. İş Bankası Yüz Yüze Bankacılık kapsamındaki müşterilerin tüm bankacılık hizmetleri kendilerine özel olarak atanmış Müşteri İlişkileri Yöneticisi tarafından gerçekleştirilir. Müşteri İlişkileri Yöneticisi müşterilerin finansman ihtiyaçlarının karşılanması ve varlık yönetimi konularında en yeni ve en uygun çözümleri sağlarlar.