İş Bankası’ndan Maximum Mobil Kullanıcılarına Kaskoda İndirim Fırsatı!

Türkiye İş Bankası ürünlerinden olan Maximum Kart sahiplerine kasko poliçelerinde indirim sağlanıyor.

Anadolu Sigorta’dan Kasko Yaptırana Yüzde 5 İndirim

İş Bankası ile Maximum Kart sosyal medya hesaplarından ve internet sitelerinden duyurulduğuna göre Maximum Mobil üzerinden ödeme yapılarak düzenlenen Anadolu Sigorta Birleşik Kasko ürünü poliçesinde yüzde 5 indirim sağlanıyor. İş Bankası kasko kampanyası 31 Mayıs 2019 tarihine kadar yaptırılacak olan poliçelerde geçerli oluyor. Türkiye İş Bankası tarafından tasarlanan indirim kampanyası kapsamında Anadolu Sigorta Birleşik Kasko poliçelerinde yüzde 5 indirim imkanı sağlayan indirim kodu Maximum Mobil’den alınabiliyor.

İş Bankası Bankamatik Kartları da Kampanyaya Dahil

İş Bankası mobil uygulamalarından olan Maximum Mobil’i akıllı cihazına indiren ve giriş yapan müşteriler uygulama içindeki Kampanyalar başlıklı bölümden ilgili kampanyayı buluyorlar ve Katıl butonuna tıklıyorlar. İş Bankası tarafından yapılan bilgilendirmede tüm İş Bankası Bankamatik kartlarının, Maximum, Maximilles, İş’te Üniversiteli ve Mercedes Card olarak sıralanan Maximum özellikli kredi kartlarının kampanya kapsamında olduğu bildiriliyor. Aynı bilgilendirmede Vadematik Kart, Şirket Kredi Kartı, aidatsız kartların kampanya dışı olduğu da belirtiliyor.

Kampanyadan Nasıl Yararlanılır?

İş Bankası’nın Anadolu Sigorta’dan satın alınan Birleşik Kasko ürününde geçerli olan yüzde 5 indirim için Maximum Mobil’den kampanya kodunun alınması gerekiyor. Uygulama üzerinden alınacak olan indirim kodu Anadolu Sigorta satış birimlerine iletilerek kampanya kapsamında bahsi geçen üründe yüzde 5 indirim fırsatı elde ediliyor. Her İş Bankası Maximum Mobil kullanıcısının tek seferliğine kampanyadan yararlanabildiği ve indirim kodunun tek seferlik olduğu İş Bankası tarafından bildiriliyor.