İş Bankası’ndan Sıfır Faizli Taşıt Kredisi Kampanyası!

İş Bankası ve Intercity işbirliğinden doğan kampanya kapsamında ikinci el araçlarda yüzde 0 faizle taşıt kredisi sağlanıyor.

İş Bankası İkinci El Araçlara Yüzde 0 Faizli Kredi Sağlıyor

Türkiye İş Bankası ve filo ve operasyonel araç kiralama firması Intercity arasında yapılan anlaşmaya göre bu şirketin bayilerinden satın alınan ikinci el araçlar için İş Bankası tarafından sıfır faizli taşıt kredisi kullandırılıyor. İş Bankası tarafından yapılan kampanyaya dair bilgilendirmeye göre Intercity’den satın alınacak olan ikinci el araçları ilgilendiren bu kampanya 31 Mayıs 2019 tarihinde sona eriyor. Yüzde 0’dan başlayan faiz oranlarıyla kullanılabilen İş Bankası taşıt kredisi sadece ikinci el araçları kapsıyor.

İş Bankası Uygun Faizli Taşıt Kredisi İmkanı

Türkiye İş Bankası ile Intercity adlı filo kiralama ve operasyonel araç kiralama firması arasında bir işbirliği yapıldı. Bu işbirliği sonucunda hayata geçirilen kampanyaya göre İş Bankası tarafından yüzde 0’dan başlayan faiz oranları ile taşıt kredisi imkanı sağlanıyor. Bu krediden yararlanmak için Intercity bayilerinden ikinci el araç satın almak gerekiyor. yapılan bilgilendirmede ikinci el araçlarda Mercedes, BMW, Audi ve Volkswagen binek araçların 10 yaşına kadar, diğer markaların da 5 yaşına kadar olanları için uygun faizli taşıt kredisi sağlanıyor. İş Bankası taşıt kredisi için kefil talep edildiğini de bildiriyor. İş Bankası bireysel müşterilerine kullandırılacak olan kredinin tutarının aracın noter onaylı satış bedelinden çok olmamak şartıyla 120 bin liraya kadar olan bölümü için yüzde 70’i, bu tutarı aşan bölümü için de yüzde 50’si olduğu da belirtiliyor.

Etiketler
Başa dön tuşu