İş Bankası’nın Kurban Bayramı Avantajları Sürüyor!

Bankalar müşterilerinin bayram tatili nedeniyle artan ihtiyaç kredisi ihtiyaçlarına düzenledikleri kampanyalarla cevap veriyorlar.

Esnek Vade Seçenekleri ile İhtiyaç Kredisi Kampanyaları

Bankaların ihtiyaç kredisi kampanyaları çeşitli avantajlarla devam ediyor. Bayram tatili sebebiyle müşterilerinin nakit ihtiyaçlarının arttığını göz önünde bulunduran bankalar 6 ay ertelemeli taksit seçeneklerini düzenledikleri kampanyalar kapsamında sunuyorlar. Bankaların bireysel ihtiyaç kredisi kampanyalarından aylık yüzde 1.85 oranından başlayan faizlerle yararlanılabiliyor. Yaz aylarında ihtiyaç kredisi kampanyaları ile hizmet vermeye devam eden bankalar bireysel müşterilerinin yanı sıra ticari müşterilerini de çeşitli avantajlardan yararlandırıyor. Türkiye İş Bankası da hem kredi kampanyaları, hem de ticari müşterilerine sağladığı avantajlarla dikkat çekiyor.

Bankalar Ticari Müşterilerini Unutmuyor

Müşterilerinin Kurban Bayramı için yaptığı tatil planlarını göz ardı etmeyen bankalar bu dönemde ihtiyaç kredilerine ağırlık veriyor. Ancak diğer yandan KOBİ’leri, turizm firmalarını ve ihracat işi yapanları da unutmuyorlar. Bankaların kredi kampanyalarında esnek vade seçenekleri ve uygun faiz oranları öne çıkıyor.

İş Bankası POS Komisyonlarında Büyük Avantaj

Türkiye İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı Şah İsmail Şimşek yaptığı açıklamada gerçek kişi ve esnaf olan ticari müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda bankacılık işlemlerine tek seferde ücret ödeme uygulamasını devreye aldıklarını söyledi. İş Bankası bu sayede şirketlere maliyetlerini ön görebilme imkanı tanıyor.  Esnafa özel paketler hazırladıklarını belirten Şah İsmail Şimşek, belirli limitlere kadar POS komisyon ücreti almadıklarını da söyledi. Türkiye İş Bankası’nın bireysel ihtiyaç kredisi kampanyaları da müşterilerine sunulmaya devam ediyor.

İş Bankası’ndan Turizm Sektörüne Özel Paketler

İş Bankası olarak hazırladıkları paketleri turizm sektörü için de özel hale getirdiklerini belirten Şimşek, otellerin, restoranların, kafelerin, eğlence merkezlerinin, seyahat şirketlerinin, ulaşım hizmeti veren firmaların ve hediyelik eşya satan mağazaların bankacılık ihtiyaçları için etkin çözümler ürettiklerini de belirtti.