a

İş Portföy Yönetimi Yatırım Fonu İle Büyümeye Devam Ediyor

İş Portföy Yönetimi Yatırım Fonu İle Büyümeye Devam Ediyor
0

BEĞENDİM

Portföy yönetimi sektörünün lider kuruluşu İş Portföy’ün kurucu ve yöneticisi olduğu İş Portföy Yönetimi A.Ş. Birinci Gayrimenkul Yatırım Fonu, 02 Ocak 2018 tarihi itibarıyla 507 milyon TL büyüklüğe ulaştı.

Ülkemizin büyük şehirlerinde yer alan ticari mülkler ve ofis binalarına yatırım yaparak, elde edilen kira geliri ve değer artışı ile nitelikli yatırımcılara uzun dönemli ve istikrarlı getiri sağlamayı amaçlayan Birinci Gayrimenkul Yatırım Fonu, ilk satış tarihi olan 19 Temmuz 2017’den 02 Ocak 2018 tarihine kadar geçen sürede %7,10 oranında değer artışı kaydetti.

Türkiye’nin en büyük gayrimenkul yatırım fonu* olan Birinci Gayrimenkul Yatırım Fonu, yatırımcıların bireysel birikimleriyle ulaşamayacakları ölçekteki ticari gayrimenkullere yatırım yaparak uzun dönemli kiralamalar gerçekleştiriyor. Fonun yatırımcıları ticari gayrimenkullerin sağladığı düzenli kira gelirine iştirak ederken portföyde yer alan ofislerin değer artışından da yararlanabiliyorlar.

%21.1 pazar payı** ile Türkiye’nin lider portföy yönetimi şirketi olan İş Portföy, 32.7 milyar TL büyüklüğünde varlık yönetmektedir

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.