İş Sanat’ta Meksika Dans Topluluğu Final Gösterisini Yapıyor!

Türkiye İş Bankası bünyesindeki İş Sanat’ın etkinlikleri bütün hızıyla devam ediyor.

İş Sanat Konser Salonunda Meksika Rüzgarı

Türkiye İş Bankası tarafından sanata, sanatçılara ve sanatseverlere verilen değer çerçevesindeki etkinlikler devam ediyor. İş Sanat’ta süren etkinliklerden olan Meksika Dans Topluluğu’nun gösterileri 19 Mayıs 2019 Pazar akşamki gösteriyle sona erecek. Meksika Dans Topluluğu’nun kapanış gösterisini kaçırmak istemeyenler için İş Sanat tarafından bilgilendirme yapıldı. Sosyal medya aracılığıyla yapılan bilgilendirmede Meksika Dans Topluluğu kapanış gösterisinin 19 Mayıs Pazar günü saat 20:30’da başlayacağı bildirildi. İstanbul – Levent’te bulunan İş Kuleler’deki İş Sanat Kültür Merkezi’nin konser salonunda gerçekleştirilecek olan gösterinin bilet fiyatları İş Sanat tarafından bildiriliyor.

İş Sanat – Meksika Dans Topluluğu Bilet Fiyatları

İş Sanat konser salonunda yapılacak olan Calpulli Meksika Dans Topluluğu kapanış gösterisine gitmek isteyenler için bilet fiyatları değişkenlik gösteriyor. Bilet fiyatları salondaki yerlerin konumuna göre değişmek üzere 100 lira – 60 lira – 40 olarak belirlenmiş. İş Sanat bu etkinlik için öğrencilerden sadece 20 lira alıyor. 19 Mayıs Pazar akşamı gösteriyi izlemek isteyenler biletlerini Biletix’ten satın alabiliyorlar.

İş Sanat’ta Meksika Düğünü

Calpulli Meksika Dans Topluluğu tarafından İş Sanat’ta son gösteri olarak orijinal adı Boda Mexicana olan Meksika Düğünü adlı dans sergilenecek. 2003 yılında ABD’nin New York şehrinde Sanat Yönetmeni Alberto Lopez, Daniel Jaquez, Myrta Duran ve Juan Castano tarafından kurulan Calpulli Meksika Dans Topluluğu, Meksika kültürünü dansı aracılık ederek izleyenlere müzik ziyafeti eşliğinde sunuyor. Topluluk Meksika Düğünü adlı danslarını İş Sanat’ta 19 Mayıs’ta kapanış gösterisi olarak sergileyecek.

Kapalı