İşCep Fonksiyonları ile İşlem Takibi Kolaylaşıyor!

Türkiye İş Bankası’nın mobil uygulaması İşCep ile finansal işlemler kolay bir şekilde yapılabiliyor.

İşCep Mobil Uygulamasındaki Kolaylıklar Dikkat Çekiyor

Türkiye iş Bankası tarafından müşterilerine sunulan kolaylıklardan biri de mobil uygulama İşCep üzerinden gerçekleştirilen finansal işlemler olarak dikkat çekiyor. İşCep kullanıcıları açılış ekranına Türkiye İş Bankası tarafından ilave edilen Varlıklar – Borçlar – Net Durum ve İşlemlerim işlevleri ile artık finansal işlemlerini istedikleri her an kontrol edebiliyorlar. İş Bankası dijital uygulamalarına getirdiği güncellemelerle bankacılık işlemlerinin kesintisiz olarak gerçekleşmesini sağlayarak müşterilerinin yaşamını kolaylaştırıyor.

İşCep Varlıklar Fonksiyonu ile Neler Yapılır?

Akıllı telefonunda İşCep mobil uygulaması yüklü olan İş Bankası müşterileri açılış ekranındaki Varlıklar bölümüne tıklayarak Banka bünyesindeki tüm borçlarını ve varlıklarını görebilirler. Ayrıca İş Yatırım ve Anadolu Hayat Emeklilik’te bulunan varlıklara da aynı ekrandan ulaşılabiliyorlar. İş Bankası müşterileri borçlarının ve varlıklarının aylık bir şekilde geriye dönük tarihlerde de inceleyebiliyorlar.

İşCep İşlemlerim Fonksiyonu ile Neler Yapılır?

Türkiye İş Bankası tarafından yürütülen dijital dönüşüm kapsamında İşCep mobil uygulaması da geliştiriliyor. İşCep açılış ekranına eklenen yeni fonksiyonlarla birçok işlemin yapılması ve finansal hareketlerin kontrol edilmesi mümkün. Mobil uygulamada yer alan İşlemlerim başlıklı fonksiyondan tüm İş Bankası kartları ve hesaplar görülebiliyor, hesap hareketleri konsolide olarak ve kategorilere ayrılmış şekilde takip edilebiliyor. Türkiye İş Bankası müşterileri istedikleri işlemi seçtiklerinde işlem detaylarına ulaşabiliyorlar. Müşteriler incelemek istedikleri işlemin kategorisini değiştirebiliyor, hatta işlemlerine yorum da ekleyebiliyorlar. İşlemlerin menüsünde yorum, kategori ya da işlem adına göre hızlı işlem araması yapılabiliyor. Filtreleme özelliğinden yararlanarak detaylı arama gerçekleştirilebiliyor.