a

JCB International Ve WEX'ten Ortaklık Duyurusu

JCB International Ve WEX'ten Ortaklık Duyurusu
0

BEĞENDİM

JCB’nin uluslararası operasyonlarının yönetimini gerçekleştiren alt kuruluş JCB International tarafından, Japonya’da sanal ödeme teknolojilerinin sunulabilmesi adına, küresel bir kurumsal ödeme çözümleri sağlayıcısı niteliğini taşıyan WEX ile ortaklığa gidildiği duyurusu yapıldı. 

Ortaklık 2019’un İkinci Yarısı Başlayacak

Anlaşma kapsamında WEX’in, JCB’nin sanal kartlarının kurumsal ölçekteki düzenleyicisi konumuna geleceği bilgisi paylaşılırken, söz konusu ortaklığın ise 2019 senesinin ikinci yarısında resmen başlayacağı ifade edildi. 

Konu hakkında açıklama yapan WEX Kurumsal Ödemeler Başkanı Jay Dearborn, JCB ile iş birliğinin, WEX’in Asya pazarındaki varlığını genişletebilme planının bir parçası konumunda olduğunu kaydederek, Japonya’ya giriş yapmanın kendileri için oldukça heyecan verici bir adım olduğunu belirtti. Dearborn ayrıca, WEX’in uzun vadeli stratejisinin ve işletmelere birden çok ödeme çözümü sağlayan sanal ödeme teknolojileri geliştiricisi olma hedefinin devamı niteliğinde olduğunu da  dile getirdi. 

İdeal Bir Ortaklık

Konu hakkında bir diğer açıklama ise JCB International Credit Card Başkanı ve CEO’su Ray Shinzawa tarafından gerçekleştirildi. Shinzawa açıklamasında, Japonya’da WEX ile ortak bir çalışma yapmaktan gurur duyduklarının altını çizerek, WEX platformunun yenilikçi teknolojisi ve JCB’nin Japonya ve Asya’nın her bölgesinde kabul gören ticari gücünün bu durumu ideal bir ortaklık haline dönüştürdüğünü sözlerine ekledi. 

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.