Kampanya Başladı! TEB Konut Kredisi Faizlerini Düşürdü!

TEB konut kredisi faizleri düzenlenen kampanya kapsamında düşürüldü.

TEB Konut Kredisi Faiz Oranları Yüzde 1.55’e İndi

TEB kısa adıyla bilinen Türk Ekonomi Bankası tarafından konut kredisi faizleri ile ilgili bir kampanya başlatıldı. TEB başlattığı konut kredisi kampanyası kapsamında kredi faiz oranlarını yüzde 1.55’e kadar indirdiğini açıkladı. Türk Ekonomi Bankası tarafından konut kredisi faiz kampanyası ile ilgili bir açıklama yapılarak detaylar paylaşıldı. Açıklamada TEB Bireysel ve Özel Bankacılık Kıdemli Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Mendi de fikirlerini bildirdi.

TEB 120 Ay Vadeli Konut Kredisi Sağlıyor

Türk Ekonomi Bankası’nın açıklamasında TEB olarak ev sahibi olmak, ev alarak yatırım yapmak ya da evini yenilemek isteyenlere destek olmak amacıyla bir kampanya başlatıldığından, bu kampanya kapsamında ev satın alacak müşterilerine 120 aya varan vadelerde ve aylık yüzde 1.55’ten başlayan faiz oranlarında konut kredisi kullandırıldığı bildirildi. Türk Ekonomi Bankası müşterileri yeni konut kredisi kampanyasından yararlanarak aylık yüzde 1.55 oranından başlamak üzere kredi kullanabiliyorlar. Kredinin geri ödemeleri 120 aya kadar varan seçeneklerde yapılabiliyor.

En Uygun Konut Kredisi Faiz Oranları TEB’de

TEB Bireysel ve Özel Bankacılık Kıdemli Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Mendi konut alarak yatırım yapacak, konut satın alacak müşterileri için yeni bir kampanya tasarladıklarını, bu kampanya ile konut kredisi aylık faiz oranlarını aşağı çekerek yüzde 1.55’e kadar indirdiklerini söyledi. Mendi, bu kampanya ile TEB’in en uygun faiz oranları ile konut kredisi sağlayan bankalardan bir olduğunu da belirtti. TEB için önemli olanın müşterilerinin ihtiyaçlarına ve bütçesine uygun ürünleri hizmete almak olduğunu da söyledi.

Etiketler
Başa dön tuşu
Kapalı