Katarlı Dev Banka’dan Realty World Türkiye ile Anlaşma!

Katarlı QNB’nin resmi web sitesinden Realty World Türkiye ile anlaşma yapıldığı duyuruldu.

QNB Realty World ile Anlaşma Yaptı

Katar merkezli banka QNB’nin internet sitesinden yapılan duyuruda gayrimenkul danışmanlığı için Realty World Türkiye ile anlaşma yapıldığı haber verildi. Türkiye’de yatırım yapmak isteyen ANB First müşterileri bundan böyle Realty World’den danışmanlık hizmeti alabilecekler. Finansbank’ı satın alarak Tür bankacılık sektörüne giren Katarlı bankacılık ve finans devi QNB, özel müşterilerini ilgilendiren bir danışmanlık projesini uygulamaya aldı. Banka’nın resmi internet sitesinden öğrenilen bilgilere göre Türkiye’de gayrimenkul alanında yatırım yapmak isteyen QNB First segmentindeki müşterilere hizmet vermek üzere Realty World Türkiye’den yatırım danışmanlığı hizmeti alacaklar.

Yabancı Yatırımcılara Danışmanlık Hizmeti Verilecek

Lübnan, Fransa, Ürdün, İngiltere ülkeler aracılığıyla dünyanın pek çok yerinde bankacılık faaliyetleri yürüten QNB tüm bu ülkelerden Türkiye’ye yatırım yapmak isteyen yabancı müşterilere danışmanlık hizmeti sunacak. Yabancı müşteriler Türkiye’de gerçekleştirecekleri bu konudaki işlemler için Realty World Türkiye’den yatırım danışmanlığı alacaklar. Yapılan anlaşma kapsamında şirketin Türkiye genelindeki tüm ofislerinde yatırım danışmanlığı hizmeti verilecek.

Hizmetten QNB First Müşterileri Yararlanacak  

Realty World Türkiye’nin Türkiye genelinde 33 şehirde 160 civarında emlak danışmanlığı ofisi bulunuyor. Realty World emlak ofislerinde Türkiye genelinde toplam 1.500 emlak danışmanı görev yapıyor. Katarlı banka QNB 2017 yılında ERA Türkiye ile bir anlaşma yaparak gayrimenkul yatırım danışmanlığı sağlamıştı. QNB Finansbank ile ERA Türkiye arasındaki anlaşma Xclusive Bankacılık – Private Banking müşterilerini kapsıyordu. Realty World Türkiye ile yapılan anlaşmada QNB First müşterilerine yatırım danışmanlığı hizmeti verilecek.