a

KOBİ'lere Azimo Business İle Yeni Kolaylık

KOBİ'lere Azimo Business İle Yeni Kolaylık
0

BEĞENDİM

Bankalar tarafından gerçekleştirilen kesintilere kıyasla yüzde 75’lik dilime kadar tasarruf sağlayacağı iddiası ile gündemi kasıp kavuran Azimo Business servisi, özellikle geleneksel finansal kuruluşların yüksek seviyedeki işlem masraflarından çekinen girişimcileri ve KOBİ’leri hedefliyor. 

Konu hakkında açıklamalarda bulunan Azimo CEO’su Michael Kent, 2018 senesi içinde bulunulduğunu ve bir işletme sahibinin okyanusun öte yanında bulunan bir şirkete gerçekleştireceği ödeme adına bir bankanın kullanıcı dostu olmayan web sayfasına dolanıp, bunun üstüne bir de yüksek kesintiler ile karşılaşmasının kabul edilemez olduğunu belirtti. 

İşlem Ücretleri Düşürüldü

Beta testlerini yaz sezonunun başı itibariyle başlayarak bu zaman dilimine kadar sürdüren Azimo Business hakkında açıklama yapan Kent, müşterilerden söz konusu hizmete ilişkin olumlu geri dönüşler aldıklarına dikkat çekerek, ilk aşamada planladıklarından daha çok ülkeyi bahsi geçen hizmetin erişim ağına eklediklerini ve işlem ücretlerini düşürerek kayıt olma sürecini basit bir duruma getirdiklerini belirtti. 

Azimo tarafından gerçekleştirilen açıklamada, Avrupa’da bulunan çok sayıda işletmenin tedarikçisinin Çin ve Hong Kong’da konumlanmasından dolayı, söz konusu iki lokasyona gönderilen ödemelerin hızla büyüme gösterdiğine vurgu yapıldı. Web tarayıcılarının yanın iOS ve Android platformlarında da mobil uygulamalar aracılığı ile kullanılabilen Azimo Business’ın bu şekilde işletme sahiplerinin uluslararası ödemelerini hareket halindeyken gerçekleştirmelerine olanak sağlayacağı ifade edildi. 

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.