a

Kuveyt Türk Kobilere Özel Çözümler Sunuyor

Kuveyt Türk Kobilere Özel Çözümler Sunuyor
0

BEĞENDİM

KOBİ bankacılığının güçlü ismi Kuveyt Türk, her KOBİ’nin ihtiyacının başka olduğu bilinciyle geliştirdiği ‘Size Özel KOBİ Paketi’ni yeni reklam filmiyle anlatıyor. Reklam filminde Kuveyt Türk’ün her işletmenin ihtiyacına özel çözüm paketleri, yoğurtçu bir babanın Kayhan, Orhan ve Burhan adlı üç oğlunun hikâyesiyle ekrana taşınıyor.

Reklamda, büyük kardeş Burhan baba mesleğini olduğu gibi yaşatırken, “Yoğurdumu günlük yaparım, az yaparım” diyor. Yenilikçi küçük kardeş Kayhan, babasından öğrendiği yoğurdu yeni çeşitlerle zenginleştiriyor. Ortanca kardeş Orhan ise babasının eşsiz yoğurdunu kombine tesisinde üretiyor ve memleketin her yerine gönderiyor. Üç kardeş arasındaki ‘en iyi yoğurt benim’ rekabeti finalde Kuveyt Türk KOBİ uzmanının “Her yiğidin yoğurt yiyişi başka. Çözüm planı da başka. Hepinizinkini hazırladım. Uğrayacağım sırayla” yorumuyla tatlıya bağlanıyor.

Gram İstanbul imzasını taşıyan reklam filmi, Kuveyt Türk’ün müşterilerine hangi sektörde, hangi büyüklükte, hangi bölgede iş yaparsa yapsın ihtiyacına en uygun paketi sunduğuna vurgu yapıyor.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.