Kuveyt Türk Müşterilerine Her Yerde Ücretsiz İşlem Fırsatı!

Kuveyt Türk Katılım Bankası müşterilerine PTT  Matik’lerden yaptıkları işlemlere ücret ödemiyor.

PTT Matik’lerden Yapılan İşlemler Kuveyt Türk’lüye Ücretsiz

Kuveyt Türk Katılım Bankası’nın müşterilerine PTT Matik’lerden ücretsiz işlem yapma fırsatı devam ediyor. Kuveyt Türk müşterileri ücretiz para çekebiliyor, yatırabiliyor ve hesaplarındaki bakiyeyi ücretsiz olarak sorgulayabiliyorlar. Kuveyt Türk Katılım Bankası tarafından bu uygulama ile ilgili açıklama yapıldı. Açıklamada müşterilerine verdikleri hizmeti kalitesinin üst seviyelerde olabilmesi için PTT Matik’lerden ücretsiz para yatırma ve çekme, bakiye sorgulama uygulamasının devam ettiği bildirildi. Banka’nın müşterileri günlük 1.000 lira üst limite kadar para çekebiliyorlar, para yatırabiliyorlar. Günün her saatinde bakiyelerini de sorgulayabiliyorlar ve bunun için herhangi bir ücret ödemiyorlar.

Kuveyt Türk Şubelerinin Olmadığı Yerlerde Ücretsiz Hizmet

Açıklamada Kuveyt Türk Bireysel Bankacılıktan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Oral da görüşlerini bildirdi. Mehmet Oral, hiçbir banka ATM’sinin olmadığı yerde bulunan Kuveyt Türk müşterilerinin para yatırma – çekme ve bakiye sorgulama gibi işlemlerini PTT Matik’lerden yapabildiklerini söyledi. Oral, Kuveyt Türk Katılım Bankası müşterilerine en kaliteli hizmeti verebilmek için çalışmalarına devam ettiklerini, bu hizmetle Kuveyt Türk şubelerinin bulunmadığı yerlerde müşterilerinin hizmet alabilmesini sağladıklarını belirtti.

Uygulama 2019’un Sonuna Kadar Devam Edecek

Müşteriler Kuveyt Türk ATM’si kullanır gibi PTT Matik’leri kullanabiliyorlar ve herhangi bir işlem ücreti ödemiyorlar. Mehmet Oral bu hizmetlerinin 2019 yılının sonuna kadar süreceğini de haber verdi. Kuveyt Türk Katılım Bankası ve PTT AŞ. arasında yapılan işbirliğinden doğan bu hizmet bu yılın sonuna kadar devam edecek. Kuveyt Türk müşterileri PTT Matik’lerden bakiyelerini sorgularken ücret ödemeyecekleri gibi günlük 1000 liraya kadar ücretsiz para yatırıp çekebilecekler.