Kuveyt Türk’ten 450 Lira Emeklilik Hediyesi!

Kuveyt Türk Katılım Bankası tarafından emekli müşterilerine 450 liraya varan promosyon ödemesi yapılıyor.

Kuveyt Türk Emekli Promosyonu Sürüyor

Kuveyt Türk Katılım Bankası tarafından emekli maaşını kendisinden alan müşterilerine yönelik tasarlanan promosyon kampanyası ile 450 liraya varan hediye ödemesi yapılıyor. SSK’dan, Bağ – Kur’dan ve Emekli Sandığı’ndan emekli olan kişilerin emekli maaşlarını Kuveyt katılım Bankası’ndan almaları halinde emekli promosyon ödemesi yaptığını duyuruyor. Kuveyt Türk tarafından bu konu ile ilgili yapılan açıklamaya göre promosyon ödemeleri emekli müşterilerinin yaşamını kolaylaştırmak ve emeklilere katkı sağlayabilmek için tasarlandı. Kuveyt Türk’e maaş taşıma işlemi yapan Emekli Sandığı, SSK ve Bağ – Kur emeklileri 450 liraya kadar alınabilen emekli promosyon ödemesinden yararlanabiliyorlar.

Kuveyt Türk’ün Emeklilere Ayrıcalıkları

Kuveyt Türk Katılım Bankası ayrıca maaşını taşıyan emeklilere sağlık ve eğitim alanlarında vade farksız 5 taksit imkanı sunan ve kart aidat ücreti ödenmeyen kredi kartı ürünü Sağlam Kart’ı da sunuyor. Kuveyt Türk Sağlam Kart sahipleri hesaplarında altın birikimi de yapabiliyorlar. Sağlam Kart ayrıca 12 ay boyunca her ay 200 lira ve daha fazla tutarda harcama yapan kişilere 50 lira değerinde altın kazanma şansı da veriyor.

Emeklilere Ücretsiz Para Transferi Kolaylığı

Emekli maaş ödemesini Kuveyt Türk Katılım Bankası’ndan alan kişiler Banka’nın internet şubesinden, mobil şubesinden ve çağrı merkez aracılığıyla yapacakları havale ve EFT işlemlerinde ücret ödemiyorlar. Adrese teslim emekli maaşı hizmeti de bulunan Kuveyt Türk emeklilere ayrıca PTT ATM’lerinden 1.000 lira üst limitler para çekme kolaylığı da sağlıyor. Bu fırsatlardan yararlanmak isteyen kişilerin emekli maaşlarını Kuveyt Türk’e taşıması ve 3 yıllık taahhüt vermesi gerekiyor.