Kuveyt Türk’ten Ahlat’lı Çiftçilere Tohum Kart Desteği!

Kuveyt Türk Katılım Bankası ile Ahlat Ziraat Odası arasında yapılan anlaşmayla çiftçilere destek sağlandı.

Kuveyt Türk ve Ahlat Ziraat Odası Anlaşma İmzaladı

Bitlis’in Ahlat ilçesi Ziraat Odası ile Kuveyt Türk Katılım Bankası arasında bir protokol anlaşması imzalandı. Anlaşma kapsamında çiftçilere Kuveyt Türk ürünlerinden olan Tohum Kart sağlanması kararlaştırıldı. Anlaşmanın bir tarafı Kuveyt Türk Tatvan Şubesi olurken diğer tarafı Ahlat Ziraat Odası oldu. Protokol anlaşmasının imza töreni Ahlat Ziraat Odası’nda düzenlendi. Kuveyt Türk Katılım Bankası adına imzayı Tatvan Şube Müdürü Hüseyin Yavuz attı. Protokol anlaşmasını imzalayan diğer taraf Ahlat Ziraat Odası Başkanı Necati Demirden oldu.

Kuveyt Türk Tohum Kart Alan Çiftçilere avantaj Sağlanacak

Çiftçilere Tohum Kart sağlanması adına yapılan anlaşmanın imza töreninde konuşan Ahlat Ziraat Odası Başkanı Necati Demirden, Kuveyt Türk Katılım Bankası’nın Tohum Kart’ını alan çiftçilerin kendilerine bu anlaşma kapsamında sağlanan pek çok avantajdan da yararlanacaklarını söyledi. Necati Demirden, Kuveyt Türk ve Ahlat Ziraat Odası arasında imzalanan bu protokol anlaşmasının her iki taraf için de hayırlı olmasını temenni etti.

Tohum Kart’lı Çiftçilere İndirimli Kredi İmkanı

Ahlat Ziraat Odası Başkanı Necati Demirden konuşmasında ayrıca Kuveyt Türk Tohum Kart alan üreticilerin anlaşmaya konu olan dönemde Banka tarafından oluşturulacak olan havuzdan artı 2 puan avantaj sağlayacaklarını, ayrıca ilk kredi kullanımlarında indirim avantajına da sahip olacaklarını söyledi. Tohum Kart alan çiftçiler ayrıca kiralık kasa alımlarında depozito, EFT, havale, hesap işletim ücreti ödemeyecekler ve özel POS fiyatlamasından yararlanacaklar.