Kuveyt Türk’ten Evlilik Hazırlığı Yapanlara Büyük Destek!

Kuveyt Türk Katılım Bankası ürünlerinden olan İhtiyaç Kart ile evlilik hazırlığında olanlar rahat bir nefes alıyor.

Kuveyt Türk İhtiyaç Kart Sadece 2 Ay Kullanılıyor

Kuveyt Türk Katılım Bankası tarafından sunulan ürünler arasında olan İhtiyaç Kart basıldığı tarihten sonra sadece 2 ay boyunca kullanılabiliyor. Bu şekilde gereksiz harcamaların önüne geçilerek Kuveyt Türk müşterilerinin ödeme güçlüğü içine girmesi engelleniyor. Kuveyt Türk İhtiyaç Kart 2 ayı geri ödemesiz olmak üzere toplam 58 aya varan taksit seçenekleri de sunuyor. Kuveyt Türk’ün bu ürünü evlilik hazırlığı yapan çiftler tarafından tercih ediliyor. Kuveyt Türk Katılım Bankası tarafından seyahatten beyaz eşyaya kadar bütün harcamaların tek bir kart ile yapılmasına imkan sağlanıyor.

Kuveyt Türk’ten 58 Ay Taksitle Alışveriş Fırsatı

Kuveyt Türk Katılım Bankası ürünü İhtiyaç Kart ile ilgili bir açıklama yaptı. Açıklamada Banka olarak tasarladıkları ürün ve hizmetlerle müşterilerinin hayatın her alanında yanlarında olmaya devam ettikleri bildirildi. Kuveyt Türk evlilik harcaması yapan, eşyasını yenilemek isteyen, eğitim, sağlık ve seyahat gibi konularda harcama yapacak olan müşterilerine tek bir kartla hizmet veriyor. Kuveyt Türk’ün tasarladığı İhtiyaç Kart ile 2 ayı geri ödemesiz 58 ay taksitle alışveriş yapılabiliyor.

İhtiyaç Kart’ın Süresi 2 Ay Sonra Doluyor

Kuveyt Türk Bireysel Bankacılıktan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Oral yaptığı açıklamada yeniliklerin lideri olmaya devam ettiklerini, İhtiyaç Kart’ın 10 yıl önce bir ilke imza atılarak tasarlandığını ve Kuveyt Türk bireysel müşterilerinin kullanımına sunulduğunu, kartın basıldığı ay da dahil olacak şekilde kullanım süresinin 2 ay olduğunu, böylece gereksiz harcamaları engellemeyi amaçladıklarını, tek çekim alışverişlerde indirim fırsatı sunmasının yanı sıra 6 aydan 58 aya kadar taksit seçeneğinin de olduğunu belirtti.

Etiketler
Başa dön tuşu
Kapalı