Kuveyt Türk’ten Piyasaları Cebe Taşıyan Mobil Uygulama!

Kuveyt Türk Katılım Bankası’nın yeni mobil uygulaması TradePlus ile piyasalar 24 saat cepte…

Kuveyt Türk TradePlus ile Yatırım Araçları Cep Telefonunda

Kuveyt Türk Katılım Bankası tarafından tasarlanan yeni mobil uygulama Trade Plus ile hisse senetleri, yatırım fonları, altın, gümüş ve döviz işlemleri 24 saat boyunca gerçekleştirilebiliyor. Kuveyt Türk Trade Plus pek çok yatırım aracını aynı anda akıllı telefonlara taşıyor. Kuveyt Türk Katılım Bankası tarafından bu konuyla ilgili bir açıklama yapıldı. Açıklamada geliştirdikleri yeni ürünler ve hizmetler ile Kuveyt Türk müşterilerinin yaşamını daha kolay hale getirmeye devam ettikleri, en son yeniliklerinden biri olan Kuveyt Türk TradePlus ile adeta piyasaların cep telefonlarına taşındığı söylendi.

Faizsiz Bankacılık Yatırım Araçları Tek Platformda

Banka tarafından yapılan açıklamada Kuveyt Türk Hazine ve Uluslararası Bankacılıktan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Dr. R. Ahmet Albayrak’ın görüşleri de yer aldı. Albayrak, mobil uygulama TradePlus ile faizsiz bankacılık Hazine yatırım araçlarının tamamının tek bir uygulamada toplandığını, müşterilerine sundukları hizmetlerin kalitesini her geçen gün daha da artırdıklarını, çalışmalarının odak noktasının teknoloji ve inovasyon olduğunu söyledi.

Kuveyt Türk TradePlus ile 7/24 İşlem Yapma İmkanı

Kuveyt Türk TradePlus ile kullanıcılara 7 gün 24 saat boyunca piyasaları izleme ve işlem yapma olanağı veriliyor. Albayrak, TradePlus uygulamasının gelişimini devam edeceğini, ancak şu anki halinde de tüzel ve bireysel tüm müşterilerinin günün her saatinde hisse senedi, altın, döviz, gümüş, yatırım fonları gibi araçlarda işlem yapabildiklerini, piyasaların takip edilebildiğini, alış – satış emirleri verilebildiğini söyledi.