Mehmet Emin Özcan TSKB Yönetiminden İstifa Etti!

TSKB Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapan Mehmet Emin Özcan istifa etti.

TSKB İstifayı KAP’a Bildirdi

TSKB yani Türkiye Sınai Kalkınma Bankası bünyesinde üst düzey bir istifa gerçekleşti. TSKB Yönetim Kurulu Üyesi olarak bir süredir görev yapan Mehmet Emin Özcan, görevinden istifa etti. Türkiye Sınai Kalkınma Bankası bünyesindeki bu ayrılık Banka tarafından KAP yani Kamuyu Aydınlatma Platformu’na yapılan bir açıklamayla bildirildi. Türkiye Sınai Kalkınma Bankası tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu’na yapılan açıklamada TSKB Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Emin Özcan’ın 31 Mayıs 2019 tarihi itibariyle istifa ettiği ve görevinden ayrıldığı bildirildi.

TSKB Yeni Yönetim Kurulu Üyesi Bildirilmedi

Türkiye Sınai Kalkınma Bankası tarafından KAP’a yapılan açıklamada Mehmet Emin Özcan’ın 31 Mayıs 2019 tarihinde TSKB Yönetim Kurulu üyeliğinden istifa ettiği belirtildi. Ancak açıklamada Mehmet Emin Özcan’ın görevini bundan böyle kimin yürüteceği ile ilgili bir bilgi yer almadı.

Mehmet Emin Özcan Halkbank YK Üyesi Oldu  

TSKB Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapan Mehmet Emin Özcan aynı zamanda Vakıfbank Genel Müdürü idi. Özcan geçtiğimiz günlerde Vakıfbank’taki görevinden ayrılarak Halk Bankası Yönetim Kurulu Üyesi olarak atanmıştı. Vakıfbank’ta Özcan’ın yerine Abdi serdar Üstünsalih getirildi. Üstünsalih daha önce Vakıfbank Bilgi Teknolojilerinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapıyordu. Mehmet Emin Özcan ise 9 Haziran 2017 tarihinden bu yana Vakıfbank Genel Müdürlüğü görevini sürdürüyordu. Özcan, TSKB Yönetim Kurulu üyeliğinden de istifa etti. Banka bu istifayı Kamuyu Aydınlatma Platformu’na yaptığı açıklamayla duyurdu.