a

Multinet'te Yeni Dönem

Multinet'te Yeni Dönem
0

BEĞENDİM

Yemek kartları sektöründe yeni bir anlaşma çerçevesinde 3,5 milyon çalışanı yakından ilgilendiren yeni düzenleme hayat buluyor. Gümrük ve Ticaret Bakanlığı’nın, Perakende Ticarette Uygulanacak İlke ve Kurallar Hakkında Yönetmelikte Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmeliğin, 22 Mayıs tarihinde Resmi Gazete üzerinden yayımlanmasından sonra uygulanması adına gereken süre 22 Kasım tarihinde resmen sona erecek.

Yeni yönetmelik gereğince yapılan olan değişikliklerle hayata geçirilecek olan Multinet Up, iskontoların devre dışı kalması sonrasında ve komisyon oranlarındaki azalma ile sektöre yeni bir yön verilmiş olacak. Saygın araştırma şirketleri arasında gösterilen İpsos tarafından 2018 yılında gerçekleştirilen araştırma neticesinde yemek kartı uygulamasında en önemli faktörler vergi avantajı, iskonto sağlanması ve çok sayıda restoranda kullanılabilmesi olarak gösterildi.

Araştırmalarda yemek kartı sektörü içerisinde en yüksek oranlı firma olarak gösterilen Multinet Up, ülkemizde en fazla kampanyalı noktaya sahip olarak, en fazla kart kullanılan üye iş yeri ile dijital uygulamalar ve çok kazandıran TATLIPARA sadakat programı da bunda oldukça etkili oluyor.

Lider Konumda

Sektörü bu açıdan değerlendiren Multinet Up CEO’su Demirhan Şener, yemek kartı işletmelerinde yeni bir farkındalık yaratmak adına adım attıklarını söyleyerek, 21 bin kurumsal müşteri ile beraber 2 milyon kart kullanıcıları olduğunu ve 40 bin üye iş yeri ile ülke genelinde lider konumda olduklarını hatırlattı.

Şener bununla beraber müşterilerine yüzde 100 veri avantajı da sunacaklarını kaydederek yemek kartları üzerinden çalışanlar adına yemek ödeneği ve kalemlerinden kişi başına 4 bin liralık bir tasarruf sağlayabileceklerini de yineledi.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.