Nakit Yönetimi ve Ödemelerde Akbank Farkını Ortaya Koydu!

Global Finance Ödülleri çerçevesinde yapılan değerlendirmelerde Akbank farkını bir kez daha ortaya koydu. ‘Türkiye’nin En İyi Nakit Yönetimi Bankası’ ve ‘Doğu ve Orta Avrupa’nın En İyi Ödeme Bankası’ seçilerek iki farklı kategoride ödül aldı. Akbank bu süreçte müşterilerine en iyi deneyimi yaşatmak için kaliteli bir hizmet anlayışı geliştirerek yenilikleriyle dikkat çekti.

Merkezi New York’ta bulunan Global Finance Dergisi tarafından bir değerlendirme yapıldı. Yerel ve küresel anlamda en prestijli ödülleri alan Akbank iki ödülle farklı kategorilerde yeni başarılara da imza atmış oldu. Akbank dünyanın en önemli ödül organizasyonlarından olan Global Finance ile EMEA Finance dergilerinin düzenlediği bir ödül gecesinde farklı kategorilerde ödüle layık görüldü.

Akbank’tan Ödül Sonrasında İlk Değerlendirme Geldi!

Akbank nakit yönetimi konusunda profesyonel hizmetler sunmaya devam ediyor. Müşterilerin ödeme, tahsilat, stok yönetimi ve ticaret finansmanı konusunda çeşitli sorunlarına da çözümler sunmaya devam ediyor. Akbank’ın farklı müşteri gruplarına uygun hizmet anlayışları geliştirmeleri pek çok müşteriden tam not alıyor.

Yakın zamanda teknolojiye uyum sağlayan banka Dijital Ödeme Garantisi ürününü hizmete soktu. Bu ürün ile birlikte ticarette tahsilat güvencesi de sağlanmış oldu. Her iki ödülü de büyük bir gururla Akbank Nakit Yönetimi ve Dış Ticaret Bölüm Başkanı Erdoğdu Paker Londra’da düzenlenen SİBOS konferansları sırasında aldı.