Odeabank Okisjen Hesap ile 6 Bin Çocuk Doğa Eğitimi Aldı!

odeabank-okisjen-hesap-ile-6-bin-cocuk-doga-egitimi-aldi

Odeabank – TEMA Vakfı işbirliğinde hayata geçirilen proje ile 6 bin çocuk doğa eğitimi aldı.

Odeabank – TEMA Vakfı İşbirliği Devam Ediyor

Odeabank ile TEMA olarak kısaltılan Türkiye Erozyonla Mücadele Ağaçlandırma ve Doğal Varlıkları Koruma Vakfı işbirliğindeki Odeabank Geleceğin Oksijenini Teminat Altına Alıyor adlı proje ile ses getirmeye devam ediyor. Proje kapsamında Odeabank Oksijen Hesap sahipleri 2 yıldan bu yana binlerce fidan dikilmesini sağladılar ve ortalama 6 bin civarında çocuğun doğa eğitimi almasına destek verdiler. 2017 yılında Odeabank ve TEMA Vakfı tarafından hayata geçirilen proje toplumdaki çevre duyarlılığının artırılmasını amaçlıyor.

2 Yılda 13 Bin Adet Fidan Dikildi

Odeabank Geleceğin Oksijenini Teminat Altına Alıyor konu başlıklı projenin başlamasından bu yana geçen 2 yıllık sürede bankacılık işlemlerini Odeabank Oksijen Hesap üzerinden gerçekleştiren kişiler için her ay 1 fidan dikiliyor ya da 1 çocuğa doğa eğitimi veriliyor. Odeabank müşterileri bu sayede doğaya katkı sağlamış oluyorlar. 2017 yılından bugüne kadar 13 bin adetten çok fidanın bağışlandığı ve6 binden çok çocuğun doğa eğitimi almasının sağlandığı bildirildi.

Odeabank’tan TEMA Vakfı Aracılığıyla Doğaya Destek

Odeabank Bireysel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Cem Muratoğlu yaptığı açıklamada Gönüllü Oksijen Hesap müşterilerinin doğaya katkıda bulunmasını sağlamayı sürdüreceklerini söyledi. Cem Muratoğlu, Gönüllü Oksijen Hesap müşterileri ile birlikte başlattıkları projenin hedefinin doğaya 50 bin adet ağaç kazandırmak ve 50 bin çocuğa doğa eğitimi vermek olduğunu da belirtti. Bu kapsamda Odeabank olarak TEMA Vakfı tarafından verilen eğitimlere katkıda bulunduklarını, dikilen fidanlarla da bir hatıra ormanı oluşturulduğunu, geleceğin oksijenini teminat alına alan bütün Oksijen Hesap sahiplerine katkılarından dolayı teşekkür ettiğini de söyledi.

Personel Alımları

1 Comment

  1. binlerce çocuğun bu eğitimi alması ve kurumların da destek olması çok güzel ve çok anlamlı bir davranıştır.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*